Reagujte bez životopisu

Logistic coordiantor / Koordinátor logistiky

Purem Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia dodávania materiálu, objednávanie tovaru od dodávateľov
- starostlivosť o dodávateľské cenníky
- kontrola nákupných cien
- organizácia dopravy tovaru
- vykonávanie inventúr
- vybavovanie zákazníckych reklamácií
- spolupráca pri riadení skladového hospodárstva
- spolupráca pri optimalizácií skladových zásob
- práca v programe SAP

- zaujímavé pracovné postredie pre tých, ktorí uprednostňujú menšie firmy, kde je väčšia flexibilita rozhodovania a riešenia denných úloh
- motivujúce mzdové ohodnotenie
- 13. plat podľa stanovených kritérií
- stravné lístky
- príspevok na dopravu
- bonus za odporúčanie nového zamestnanca vo výške 250 €
- možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja
- každoročné navyšovanie platu na základe výkonu

V prípade, že Vás naša pracovná výzva zaujala, pošlite nám prosím Váš profesijný životopis v Sj. Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky, a ktorých radi privítame na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

minimálne 1 rok na riadiacej pozícii vo výrobnej spoločnosti;
komunikačné zručnosti, riadenie
praktická skúsenosť v automobilovom priemysle výhodou;
schpnosť riadiť malý tím výrobných pracovníkov,

Nemecká spoločnosť s viac ako 150-ročnou históriou, pôsobiaca celosvetovo v oblasti vývoja a výroby výfukových systémov, klimatizačných a vykurovacích zariadení pre osobné a úžitkové automobily.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3809768  Dátum zverejnenia: 27.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac