Nastavovač zváracieho robota/ technik údržby

Purem Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
od 800€ + variabilné bonusy, spolu od 1200 € do 1600€ brutto v závislosti od skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Významná nemecká spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive zriaďuje v priemyselnom parku v Nitre - Dolné Hony výrobný závod na výrobu výfukových systémov, ktoré bude dodávať ako dodávateľ Tier 1 pre novú automobilku Jaguar Land Rover. Aktuálne hľadáme motivovaných , podľa možnosti aj skúsených technikov, pre ktorých bude výzvou prispieť k úspešnému rozbehu novej výroby a zostať dôležitým členom nového tímu. Jednou z týchto pozícii je aj Nastavovač zváracích robotov/ technik údržby, ktorého hlavnými zodpovednosťami a úlohami budú:
- nastavovanie zváracích robotov
- nastavovanie a výmena zváracích prípravkov
- preventívna údržba výrobných a pomocných zariadení
- elektro-mechanické opravy menšieho rozsahu
- zodpovednosť za spoľahlivú prevádzku výrobných a pomocných zariadení
- konštruktívna spolupráca s kolegami z výroby a kvality

- zaujímavé pracovné postredie pre tých, ktorí uprednostňujú menšie firmy, kde je väčšia flexibilita rozhodovania a riešenia denných úloh
- zaujímavé mzdové ohodnotenie
- 13. plat
- stravné lístky
- príspevok na dopravu
- zaujímavý sociálny program
- zaškolenie v materskej firme v Nemecku a v sesterských závodoch v zahraničí

V prípade, že Vás naša pracovná výzva zaujala, pošlite nám prosím Váš profesijný životopis v Sj. Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky, a ktorých radi privítame na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax min. 3 rokov v rovnakej alebo podobnej pozícii výhodou
- znalosť nastavovania zváracích robotov výhodou
- prax v automotive oblasti výhodou
- znalosti z noriem ISO 9001 a ISO TS 16949
- znalosť Aj alebo Nj výhodou
- zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam
- zmysel pre tímovú prácu
- silná orientácia na plnenie požiadaviek zákazníka
- etika a morálka v správaní a v komunikácii

Nemecká spoločnosť s viac ako 150-ročnou históriou, pôsobiaca celosvetovo v oblasti vývoja a výroby výfukových systémov, klimatizačných a vykurovacích zariadení pre osobné a úžitkové automobily.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3313263  Dátum zverejnenia: 26.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800€ + variabilné bonusy, spolu od 1200 € do 1600€ brutto v závislosti od skúsenosti