Fakturant/ka a účtovník/čka

EBENICA COFFEE s.r.o.

Miesto práce
Modra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 000 EUR/mesiacMzda sa bude odvíjať od skúseností kandidáta a bude predmetom dohody na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne rozširujeme náš kolektív. Tvojou hlavnou úlohou bude:
- fakturácia, evidencia vydaných faktúr v internom systéme, evidencia došlých faktúr, interné doklady, ostatné pohľadávky a záväzky
- skladové hospodárstvo výrobnej a obchodnej spoločnosti
- spracovanie bankových výpisov a kartových úhrad
- starostlivosť o pohľadávky, splatnosť faktúr
- komunikácia so zákazníkmi
- administratívna agenda

- dlhodobú a zaujímavú prácu v top pražiarni kávy na Slovensku
- zamestnanecké ceny káv
- bezplatné nápoje - pitný a kávový režim
- školenie na zvýšenie kvalifikácie
- sick days
- telefón a notebook sú samozrejmosťou

Ak máš záujem o túto pozíciu, pošli nám svoj životopis na email:
[email protected]
Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí budú pozvaní na pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Hľadáme spoľahlivého, dôsledného a zodpovedného človeka s profesionálnym prístupom k práci, ktorý sa však nebojí vyhrnúť si rukávy a občas pomôcť aj v baliarni.

Mal/a by si mať aspoň 2-ročnú skúsenosť v danej oblasti a záujem sa v danej oblasti vzdelávať a rozvíjať.

Sme EBENICA COFFEE.
Svetovo oceňovaná pražiareň výberovej kávy z Modry.
Milovníkom kávy prinášame radosť zo skvelých chutí.
Práve vďaka chutiam sme získali medzinárodné ocenenia Great Taste (2019, 2020, 2021, 2022) a americké Coffee Review zaradilo v roku 2013 hneď 4 naše kávy medzi TOP 10 espresso kávy Európy.
Do sveta chutí, vôní a emócií prinášame sofistikovaný prístup, technológie, precíznosť a remeselné majstrovstvo praženia kávy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4186552  Dátum zverejnenia: 20.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac