Sushi majster v stánku s čerstvým sushi/ Sushi master in shop

Eat Happy s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád sushi a zaujíma ťa proces jeho výroby?

Staň sa súčasťou nového projektu nemeckej gastronomickej spoločnosti, ktorá otvára svoj prvý stánok koncepu "Shop in shop" s čerstvým handmade sushi, s miestom predaja v OC Avion v potravinovom reťazci Kaufland. Predchádzajúcu skúsenosť s prípravou sushi mať nemusíš. Všetko, čo potrebuješ vedieť na to, aby si sa stal plnohodnotným sushi majstrom, ťa naučíme ešte pred oficiálnym otvorením predajne počas plne hradeného školiaceho programu.

Ak patríš k nadšencom ázijskej kuchyne a rád prijímaš nové výzvy, radi ťa uvidíme na pracovnom pohovore na pozíciu Sushi majstra pre náš nový shop spoločnosti Eat Happy.

Do you like sushi and are you interested in the process of making it?

Become a part of the brand new project of the German gastronomic company, which is opening its first "Shop in shop" concept stand with fresh handmade sushi, with a point of sale in OC Avion in Kaufland food chain. You do not need previous experience with sushi preparation, we will teach you everything you need to know to become a proper Sushi master before the official opening of the store, during the fully paid training program.

If you belong to the Asian cuisine enthusiasts and you tend to accept new challenges, we would love to see you at a job interview for the position of Sushi Master for our new Eat Happy shop.

NÁPLŇ PRÁCE/ JOB DESCRIPTION

- príprava a predaj sushi v stánku rýchleho občerstvenia v nákupnom centre AVION (miesto predaja Kaufland);

- výroba produktov podľa interných špecifikácií vrátane baliacich a iných prác;

- prijímanie objednávok, obsluha a komunikácia so zákazníkmi;

- poskytovanie informácií o produktoch;

- dodržiavanie interných kvalitatívnych štandardov a hygienických predpisov spoločnosti;

- udržiavanie čistoty a poriadku na prevádzke.

- preparation and sale of handmade sushi at a fast food stand in the AVION shopping center (Kaufland point of sale);

- production of products according to internal specifications, including packaging work and others;

- receiving orders, service and communication with customers;

- providing information about products;

- compliance with the company's internal quality standards and hygiene regulations;

- maintaining cleanliness and order in the operation.

PRACOVNÝ ČAS a PODMIENKY PRÁCE/ WORKING TIME AND CONDITIONS

Pracuje sa na dlhý a krátky týždeň (od 06:00 do 18:00).

Long & short week (from 6Am to 6PM).

PLATOVÉ OHODNOTENIE/ SALARY CONDITIONS
Nástupný plat - Fix 1 100 EUR + 200 EUR bonus (1 300 EUR brutto) v skúšobnej dobe , po 3 odpracovaných mesiacoch 250 EUR bonus.

Stravné lístky v hodnote 5,85 EUR/deň.

Príplatok za prácu počas víkendov a sviatkov.

Starting salary - Fix 1 100 EUR + 200 EUR bonus (1 300 EUR gross) during the trial period, after 3 months of work 250 EUR bonus.

Meal vouchers in amount 5.85 EUR /day.

Extra payment for working at weekends and holidays.

Zamestnanecké výhody, benefity/ Employee benefits

Ponúkame Vám:
- spravodlivý systém odmeňovania za dobre odvedenú prácu;
- priateľskú atmosféru pracovného kolektívu v stabilnej medzinárodnej nemeckej gastronomickej spoločnosti;
- možnosť ďalších odmien za tímovú prácu, dochádzku, atď.;
- možnosť kariérneho rastu.
We are offering:
- a fair rewarding system for a job well done;
- friendly working team environment in a stable international German gastronomic company;
- possibility of additional rewards for teamwork, attendance, etc.;
- possibility of career growth.

Osobnostné predpoklady a zručnosti/ Personal requirements and skills

- príjemné vystupovanie;

- prozákaznícka orientácia;

- zodpovednosť a samostatnosť;

- zmysel pre tímovú prácu, poriadok a čistotu;

- znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni;

- skúsenosť v potravinárstve alebo gastronómii výhodou.

- pleasant demeanor;

- pro-customer orientation;

- responsibility and independence;

- a sense of teamwork, order and cleanliness

- knowledge of English language at communication level

- experience in the food industry or gastronomy is an advantage.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

www.eathappy.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Danišová
Tel.: +421903229839
E-mail: poslať životopis
ID: 4803228  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac