Hygiene Manager

Eat Happy s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 640 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme odhodlaného manažéra hygieny, ktorý by bol súčasťou a posilou nášho zabehnutého tímu Quality Assurance v potravinárskej výrobnej spoločnosti Eat Happy s.r.o.

Hygienický Manažér vykonáva nasledovné pracovné činnosti:

- Dohľad nad vykonávaním hygienickej služby na požadovanej úrovni

- Zabezpečovanie vstupných hygienických školení nastupujúcich pracovníkov (interných aj externých)

- Kontrola dodržiavania BOZP a OOPP predpisov

- Zabezpečovanie informovanosti v oblasti hygieny a manipulácie s odpadom prostredníctvom periodických školení personálu

- Dohľad nad dodržiavaním plánu upratovacích činností podľa požiadaviek normy BRC pre bezpečnosť potravín

- Zodpovednosť za efektívne poskytovanie služby práčovne a pridelovanie pracovných odevov, ochranných pomôcok, skriniek a pod.

- Implementácia, monitoring a rozvoj procesov HACCP

- Zabezpečovanie súladu pracovných postupov s normami kvality

- Monitorovanie ukazovateľov kvality v rámci výrobného procesu

- Aktívna participácia na tvorbe cieľov oddelenia Hygieny a Kvality

- Implementácia nápravných alebo preventívnych opatrení pre zlepšovanie kvality a zefektívnenie hygienických procesov

- Spolupráca s vedením a výrobným tímom - poskytovanie pravidelných reportov a vedenie záznamov o vykonaných činnostiach

Pracovný čas

- Rotácia dvoch pracovných zmien (denná a nočná)

- týždenný pracovný fond 38,75 h

Zamestnanecké výhody a benefity

- Firemný mobilný telefón (aj na súkromné použitie)

- Príspevok na stravovanie vo výške 5,85 €

- Príjemný pracovný kolektív, pravidelné teambuildingy a firemné akcie

- Rôznorodé a multikultúrne pracovné prostredie

- Možnosť kariérneho rastu v stabilnej medzinárodnej nemeckej spoločnosti

- Čerstvé ovocie na dennej báze

Osobnostné predpoklady a schopnosti

- Základná znalosť potravinových a hygienických predpisov

- Predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícii výhodou, ale nie podmienkou

- Vzdelanie v príslušnom študijnom odbore (Hygiena potravín, Bezpečnosť a kvalita potravín, Potravinársky priemysel)

- Schopnosť pracovať pod tlakom

- Schopnosť riešenia problémov a krízových situácií

- Vynikajúce komunikačné zdatnosti

-  Aktívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) - minimálna úroveň B2 (mierne pokročilý)

Pošlite nám prosím Váš životopis v slovenskom, alebo anglickom jazyku. Vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky, budú pozvaní na osobný pohovor.

Job description, responsibilities and duties

We are looking for determined Hygiene manager who will join and support our Quality Assurance team, that is responsible for improving Health and Safety regulations within the Good Manufacturing practices in our sushi production plant, implementing strict HACCP standards, controlling employee´s compliance with internal hygiene principles, providing continuous training of workforce and identifying potential areas of risk in packed sushi products on daily basis.
A Hygiene manager moreover performs the following tasks:

- To ensure all aspects of the hygiene service are carried out and maintained to the required standard

- To perform the entry hygiene trainings for new-hired employees (both internal and external agency workers) and periodical training for the active employees

- To implement, monitor and develop HACCP processes

- To assure training and awareness of all hygiene and waste handling staff in all procedures relevant to their role

- To control the compliance with Health Safety and Security regulations

- To actively participate on setting the objectives for Hygiene and Quality department

- To implement corrective and preventive measures in order to improve quality and hygiene processes

- To monitor quality indicators within the production procedures

- To maintain detailed cleaning instructions and schedules for every hygiene activity in order to meet the requirements of the BRC food safety standard

- To handle effective delivery of the laundry service and ensure every employee receives the working clothes, protective equipment, lockers, etc.

- To cooperate with management and production team in compliance with quality standards

Working time

- 2 shifts rotation (nigh&day)

- 38,75 hours per week

Salary conditions

1440 EUR brutto, after trial period + 200 EUR monthly attendance bonus

Employee perks, benefits

- Company cell phone (also for private use)

- Meal allowance in amount of 5.85€

- Career growth opportunities with stable international German company

- Diverse and multicultural work environment, friendly team of colleagues

- Regular teambuilding activities and company events

- Fresh fruit on daily basis

Personality requirements and skills

- Basic knowledge of food and hygiene regulations

- Previous experience in a similar position is not a must, but welcome

- Education in the respective field of study are welcome

- Ability to work under pressure

- Strong problem solving skills

- Excellent interpersonal and communication skills

- Active English or German language (written and spoken) - minimum level B2 (upper intermediate)

Information about the selection process

Please send us your CV in Slovak or English language. Selected candidates who meet our requirements will be invited for the personal interview.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vhodné pre absolventa vysokej školy v oblasti hygieny a bezpečnosti potravín, ale postačujúce je aj stredoškolské vzdelanie v príslušnom spríbuznenom odbore.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

www.eathappy.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov