Можливість для людей з України

Transporter - manipulačné a prípravné práce vo výrobe sushi

Eat Happy s.r.o.

Miesto práce
Technická 7, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
800 - 1 000 EUR/mesiacPLATOVÉ OHODNOTENIE Fix 800 EUR + 200 bonus v skúšobnej dobe, po 3 odpracovaných mesiacoch bonus 250 EUR. Stravné lístky v hodnote 4.80 EUR pri práci na plný úväzok. Príplatok za prácu počas noci, víkendov a sviatkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POPIS PRÁCE

- Rozmrazovanie tovaru potrebného pre ďalšie výrobné procesy;
- Príprava potrebného vybavenia/ strojov, pracovných stolov, skladovacích boxov a všetkého materiálu pre každú výrobnú stanicu
- Vpisovanie potrebných údajov do check-listov (produkčnej dokumentácie) na dennej báze;
- Úzka spolupráca so skladom za účelom doplnenia zásob chýbajúceho tovaru v priestoroch výrobnej haly.

PRACOVNÝ ČAS a PODMIENKY PRÁCE

- pracuje sa na nočné zmeny 5 dní v týždni (40h týždenne)

Práca pri vyššej záťaži chladom - výrobná hala je klimatizovaná.

PLATOVÉ OHODNOTENIE

- nástupný plat: základná zložka mzdy 800 EUR + 200 mesačný bonus v skúšobnej dobe, po 3 odpracovaných mesiacoch bonus 250 EUR.
- stravné lístky v hodnote 5.10 EUR pri práci na plný úväzok.
- príplatok za prácu počas noci, víkendov a sviatkov.

Ponúkame spravodlivý systém odmeňovania za dobre odvedenú prácu.
Priateľský kolektív v stabilnej rakúsko-nemeckej gastronomickej spoločnosti.

V prípade záujmu nám zašlite svoj štruktúrovaný životopis. Radi Vás uvidíme pri nezáväznom stretnutí spojeným s prehliadkou našej výrobne.
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
- zmysel pre čistotu a poriadok
- flexibilita a ochota učiť sa
- vhodné pre aktívnych ľudí

www.eathappy.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4430315  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac