Krájač ryby v potravinárskej výrobe/Fish cutter in production plant

Eat Happy s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Nástup možný ihneď.
Od 1 050 EUR/mesiacNástupný plat Fix 840 EUR + 200 bonus v skúšobnej dobe , po 3 odpracovaných mesiacoch fix 1050 EUR + 200 EUR bonus __________________________________________________________________ Starting salary - Fix 840 EUR + 200 EUR bonus (1040 EUR gross) during the trial period, after 3 months of work 1050 EUR fix salary + 200 EUR bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ PRÁCE/ JOB DESCRIPTION

- Rozmrazovanie, spracovanie a krájanie rybacích filiet pre ďalšie výrobné procesy pri príprave produktov sushi
- Dodržiavanie požiadaviek na kvalitu a kvantitu nakrájanej ryby na základe produkčného plánu a kvalitatívnych štandardov
- Vpisovanie potrebných údajov do check-listov (produkčnej dokumentácie) na dennej báze
- Defrosting of fish fillets and preparation for further production processes during manufacture of sushi products
- Maintaining the quantity and quality of cut fish according to the requirements of production plan and quality standards
- Filling required data into the checklist on daily basis

PRACOVNÝ ČAS a PODMIENKY PRÁCE/ WORKING TIME AND CONDITIONS

38,75 týždenne pri práci na plný úväzok.
Pracuje sa na dve pracovné zmeny - nočné a denné.
Práca pri vyššej záťaži chladom - výrobná hala je klimatizovaná.
38,75 weekly - full-time employment
Shiftplan with rotation of two shifts - day and night.
Work with a higher cold load - the production hall is air-conditioned.

PLATOVÉ OHODNOTENIE/ SALARY CONDITIONS

Nástupný plat - Fix 840 EUR + 200 EUR bonus (1040 EUR brutto) v skúšobnej dobe , po 3 odpracovaných mesiacoch 1050 EUR základná zložka mzdy + 200 EUR bonus.
Stravné lístky v hodnote 5,10 EUR/deň.
Príplatok za prácu počas noci, víkendov a sviatkov.
Starting salary - Fix 840 EUR + 200 EUR bonus (1040 EUR gross) during the trial period, after 3 months of work 1050 EUR fix salary + 200 EUR bonus.
Meal vouchers in amount 5.10 EUR /day.
Extra payment for working at night, weekends and holidays.

Ponúkame Vám:
- spravodlivý systém odmeňovania za dobre odvedenú prácu.
- priateľskú atmosféru pracovného kolektívu v stabilnej medzinárodnej nemeckej gastronomickej spoločnosti.
- možnosť ďalších odmien za tímovú prácu, dochádzku, atď.
- možnosť kariérneho rastu.
We are offering:
- a fair rewarding system for a job well done
- friendly working team environment in a stable international German gastronomic company.
- possibility of additional rewards for teamwork, attendance, etc.
- possibility of career growth.

V prípade záujmu nám zašlite svoj štruktúrovaný životopis. Radi Vás uvidíme pri nezáväznom stretnutí spojeným s prehliadkou našej výrobnej prevádzky.
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.
If you are interested in this job position, please send us your CV. We would be happy to meet you on the job interview in our production plant.
Thank you! We are looking forward to possible cooperation.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
- zmysel pre čistotu a poriadok
- flexibilita a ochota učiť sa
- vhodné pre aktívnych ľudí
- skúsenosť v potravinárstve alebo gastronómii výhodou
- reliability and responsible approach
- sense of cleanliness and order
- flexibility and willingness to learn
- suitable for active people
- experience in the food industry or gastronomy is an advantage

www.eathappy.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4085665  Dátum zverejnenia: 10.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac