Hygiene Manager s anglickým jazykom

Eat Happy s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.8.2020
1 200 EUR/mesiacStravné lístky 4.50 . Bonus 200 EUR mesačne. Každoročná valorizácia mzdy a možnosť ďalších bonusov na základe kvalifikácie a dohody s managementom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Posielajte prosím iba aktuálne životopisy v anglickom jazyku.

Požadujeme aktívnu znalosť anglického jazyka a zodpovedajúce potravinárske vzdelanie či prax potrebné na kontrolu kvality potravin, hygieny v chladenej výrobnej prevádzke

Plnenie ďalších úloh súvisiacich s kontrolou a školením cca 100 zamestnancov ako aj externých poskytovateľov upratovacích, odpadových, a iných súvisiacich služieb..

Denná kontrola hygieny, disciplíny a zaškolenia pracovníkov.

Implementácia, monitorovanie a rozvoj procesov HACCP.

Znalosť a zabezpečenie dodržiavania potravinárskych a hygienických predpisov .

Operatívne riešenie problémov a hľadanie vhodných alternatív na zabezpečenie plynulej výroby pri udržaní vysokej kvality produkcie.

Spolupráca s manažmentom a výrobou pri dodržiavaní štandardov kvality

Priama spolupráca s nákupcami, odbytom a dodávateľmi - Supply Chain Management.

- pravidelné školenia a odborné tréningy.
- medzinárodné a multikultúrne pracovné prostredie
- zaujímavé platové ohodnotenie na základe skúseností a kvalifikácie uchádzača

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať najneskôr do 2 tyždnov od prihlásenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

www.eathappy.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3837139  Dátum zverejnenia: 27.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac