Balenie a príprava potravín - krájanie rýb do 1050 EUR + príplatky a stravné

Eat Happy s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiacPrvé 3 mes bonus do 200 EUR. Po 3 mesiacoch výška bonusu do 250 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v príjemnom kolektíve, kde sa určite dohovoríte slovensky prípadne anglicky. Cudzie jazyky nepožadujeme. Zaučíme ludí aj z iných odborov ochotných učiť sa.

Krájanie rýb a balenie potravinárskych výrobkov sushi podľa určených postupov v požadovanej kvalite množstve a dohodnutom čase.

Začiatok zmeny o 8 am , 10am 11 am prípadne dohodou podľa pracovného rozvrhu.
PRACOVNÝ ČAS
5 dní v týždni.
8 hod. zmena
pri práci na plný úväzok.

V prípade brigády je hod mzda 4.50 a nutnosť pracovať v utorky, štvrtky a nedele od 11 hod ráno

Robíme aj nedele. Sobota je vždy voľná + ďalši voľný deň.

PLATOVÉ A PRACOVNE PODMIENKY
Fix 800 EUR + 200 bonus v skúšobnej dobe , po 3 mes. do 250 EUR
Možnosť platených nadčasov.
Stravné lístky 4.50 pri práci na plný úväzok.
Príplatok za prácu vo sviatok.
Káva, čaj, hudba zadarmo.
Vhodné pre aktívnych ľudí
Prevádzka je chladená.

Možnosť ďalších odmien za tímovú prácu, dochádzku
ako aj karierneho rastu na pozície teamleader, kontrolor kvality atd

Nástup možný ihneď.

V prípade otázok pošlite sms s menom a otázkou alebo priamo volajte pokojne aj počas víkendov na uvedené tel číslo.

Radi Vás uvidíme na nezáväznom pohovore spojeným s prehliadkou výroby, ktorý je možné dohodnúť telefonicky.

Tešime sa na Vaše CV ako aj osobné stretnutie.

Pre prihlásenie a podrobné informácie volajte prípadne píšte sms na uvedené tel. číslo. Vybavuje Matúš Molnár.

Ponúkame spravodlivý systém odmeňovania za dobre odvedenú prácu .
Priateľský kolektív v stabilnej rakúsko-nemeckej sushi firme v Bratislave.
Pracujeme v studenej kuchyni pri hudbe a dobrej káve ,
Ubytovanie neposkytujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre bližšie informácie o spoločnosti navštívte našu stránku www.eathappy.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Technická 7
821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov
ID: 3539559  Dátum zverejnenia: 27.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac