Balenie a výroba sushi potravín pri Avione 4,50 hod+ bonus do 200 EUR a stravné

Eat Happy s.r.o.

Miesto práce
Technická 7, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
956 EUR s bonusom + stravné 4.50

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zmluva 1 rok s pedlžením na TPP. Zodpovednosť za balenie a zostavovanie potravinárskych výrobkov podľa určených postupov v požadovanej kvalite množstve a dohodnutom čase.

Pracovná doba od 11 ráno do 8 hod večer 5 dní v týčdni
Robíme aj nedele. Sobota je vždy voľné + ďalši voľný deň.

Výhodou je aspoň základná znalosť práce vo výrobe či kuchyni pre správne spracovanie výrobkov , ako aj etikiet na označovanie tovaru.

Pozícia je vhodná pre ženy i mužov.

Práca je na pracovnú zmluvu s kompletne platenými odvodmi,

Hodinová mzda 4,50 v hrubom s mesačným bonusom do 200 EUR a stravnými listkami v hodnote 4,50 ktoré poskytujeme pri práci na plný uväzok.

Potravinársky - zdravotný preukaz výhodou.
Nástup možný ihneď.

Ponúkame spravodlivý systém odmeňovania za dobre odvedenú prácu .
Priateľský kolektív v stabilnej rakúsko nemeckej sushi firme v Bratislave.
Pracujeme v studenej kuchyni pri hudbe a dobrej káve ,
Ubytovanie neposkytujeme,

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

www.eathappy.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3394958  Dátum zverejnenia: 19.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 956 EUR s bonusom + stravné 4.50