800 - 1 000 EUR

Upratovanie v dobrom kolektíve sushi výrobne pri Avione 800 fix mes+ 200 bonus + stravné 4.50

Eat Happy s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zmluva 1 rok s pedlžením . Zodpovednosť za čistotu a upratovanie potravinárskej výrobne v podľa určených postupov v požadovanej kvalite a dohodnutom čase.

Zmena: Praca na plny uvazok 5 dni. Sobota vzdy volna + dalsi den podla rozvrhu.
V nedelu sa pracuje.
Pracovna doba:
10:00am - 18:30 a jeden den v tyzdni od 6am rano do 14:30 poobede. podľa dohody a možností podniku.

Výhodou ja aspoň základná znalosť upratovacích prác vo výrobe či kuchyni pre správne plnenie stanovaných úloh.

Pozícia je vhodná pre ženy i mužov.

Práca je na pracovnú zmluvu s kompletne platenými odvodmi,

Fixná mzda 800 v hrubom s mesačným bonusom do 200 EUR a stravnými listkami v hodnote 4,50 ktoré poskytujeme pri práci na plný uväzok.

Nástup možný ihneď.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 fix +200 bonus + 4,50 stravné + úréplatky za nedeľu, sviatok

Ponúkame spravodlivý systém odmeňovania za dobre odvedenú prácu
v priateľskom prostredí. Káva, čaj a dobrá hudba je každý deň zdarma.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na zmeny
- zodpovedný prístup k práci
- spoľahlivosť

www.eathappy.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Technicka 7
821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov
ID: 3362636   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 fix +200 bonus + 4,50 stravné + úréplatky za nedeľu, sviatok