Upratovanie vyrobne pri Avione 4,50 hod+ 100 bonus + stravné

Eat Happy s.r.o.

Miesto práce
Technická 7, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4.50hod +!100 bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zmluva 1 rok s pedlžením na TPP. Zodpovednosť za čistotu a upratovanie potravinárskej výrobne v podľa určených postupov v požadovanej kvalite a dohodnutom čase.

Zmena: 11:00am - 19:30

Potrebná ja aspoň základná znalosť upratovacích prác vo výrobe či kuchyni pre správne plnenie stanovaných úloh.

Pozícia je vhodná pre ženy i mužov.

Práca je na pracovnú zmluvu s kompletne platenými odvodmi,

Hodinová mzda 4,50 v hrubom s mesačným bonusom do 100 EUR a stravnými listkami v hodnote 4,50 ktoré poskytujeme pri práci na plný uväzok.

Potravinársky - zdravotný preukaz výhodou.
Nástup možný ihneď.

Ponúkame spravodlivý systém odmeňovania za dobre odvedenú prácu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na zmeny
- zodpovedný prístup k práci
- spoľahlivosť

Viac o nás sa dozvieš na: http://eathappy.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Technicka 7
821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mag. Anna Jurisova
Tel.: +421911370656
E-mail: poslať životopis
ID: 3362636   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4.50hod +!100 bonus