Umývač riadu do výrobne Sushi pri Avione - 800 fix + 200 bonus + stravné lístky 4.50

Eat Happy s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiac+ bonus 200 EUR (po 3 odpracovaných mesiacoch zvýšenie bonusu na 250 EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za upratovanie a práce súvisiace s udržiavaním čistoty v potravinárskej výrobnej prevádzke v súlade s internými hygienickými predpismi spoločnosti
- čistiace a umývacie práce spotrebovaného čierneho riadu na výrobnej linke, obsluha umývačky riadu

PLATOVÉ A PRACOVNÉ PODMIENKY:
Fixná mzda 800 EUR v hrubom s mesačným bonusom 200 EUR, ktorý sa vypláca automaticky pri riadnej dochádzke.
Práca na plný úväzok 5 dní v týždni. Pracuje sa aj v nedeľu, sobota a piatok voľné dni.
Príplatok za prácu počas noci, víkendov a sviatkov.
Stravné lístky v hodnote 4.50 EUR.

Pozícia je vhodná pre mužské pohlavie.

PRACOVNÁ DOBA:
Ranná (cca 06:00 - 14:00)
Nočná (cca 22:00 - 6:00)

Nástup možný ihneď.

Ponúkame spravodlivý systém odmeňovania zamestnancov, prácu v príjemnom kolektíve stabilnej nemecko-rakúskej gastronomickej spoločnosti. Pred nástupom poskytneme pracovníkom zaškolovací program.

V prípade záujmu nám zašlite svoj štruktúrovaný životopis. Radi Vám poskytneme bližšie informácie o pracovnej pozícii, alebo Vás uvidíme pri nezáväznom stretnutí spojeným s prehliadkou našej výrobne. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti upratovacích služieb vítaná.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
- zmysel pre čistotu a poriadok
- flexibilita a chuť pracovať

www.eathappy.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3362636  Dátum zverejnenia: 21.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac