Potravinásky kontrolór s anglickým jazykom

Eat Happy s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
2 000 - 2 200 EUR/mesiac2000 + dohodnutý mesačný bonus na základe výkonu a kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme aktívnu znalosť anglického jazyka a zodpovedajúce potravinárske vzdelanie či prax potrebné na kontrolu kvality potraván, hygieny a plnenie ďalších úloh súvisiacich s kvalitou potravín.

Denn8 kontrola hygieny, disciplíny a zaškolenia pracovníkov.

Implementácia, monitorovanie a rozvoj procesov HACCP.

Znalosť a zabezpečenie dodržiavania potravinárskych predpisov .

Operatívne riešenie problémov a hľadanie vhodných alternatív na zabezpečenie plynulej výroby pri udržaní výsokej kvality produkcie.

Spolupráca s manažmentom a výrobou pri dodržiavaní štandardov kvality

Priama spolupráca s nákupcami, odbytom a dodávateľmi - Supply Chain Management.

- pravidelné školenia a odborné tréningy.
- medzinárodné a multikultúrne pracovné prostredie
- zaujímavé platové ohodnotenie

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať najneskor do 2 tyždnov od prihlásenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

www.eathappy.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3301596  Dátum zverejnenia: 31.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 200 EUR/mesiac2000 + dohodnutý mesačný bonus na základe výkonu a kvalifikácie