Office asistent-ka pre potravinársku spoločnosť

Eat Happy s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 700 EUR/mesiac1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme anglický jazyk na aktívnej úrovni, ako aj životopis v anglickom jazyku.

Hladáme asistenta pre administratívne oddelenie medzinárodnej potravinárskej firmy.
s prevádzkou v Bratislave na Technickej 7 v blízkosti OC Avion a IKEA.
Požadujeme aktívnu komunikáciu v anglickom jazyku.

Zodpovednosti:

- zabezpečovanie administravtívy spojenej s chodom výrobnej firmy a jej zamestnancov
- vyhodnocovanie uskutočnených transakcii a pravidelný reporting
- spracovanie objednávok, zmlúv a fakturácie
- archivácia a aktualizácia dokumentov
- kontrola pracovníkov výroby, evidencia dochádzky a výplat
- zvládanie stresových situácií na pracovisku

- zmluva na skrátený alebo plný pracovný úväzok podľa záujmu a vzájomnej dohody
- možnosť kariérneho rozvoja v medzinárodnej spolčnosti
- práca na zaujímavých projektoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

www.eathappy.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3213209  Dátum zverejnenia: 16.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 700 EUR/mesiac1500