B2B Sales Representative pro Slovensko

EasyCo s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

B2B Sales Representative

Jsi ESO, co má B2B pod palcem? Umíš pečovat a rozvíjet trvalé obchodní vztahy? Nebojíš se oslovovat nové zákazníky? Tak se přidej k nám. Budeš se starat o naše klienty v České republice, vyhledávat nové a pomůžeš nám posílit pozici na trhu. Čeká tu na tebe výborný tým, který tě podpoří.

Kdo jsme?

Jsme distributor, který v oblasti spotřební elektroniky a přidruženého příslušenství, zastupuje několik světových značek. Působíme v několika zemích a mezi naše zákazníky patří většina prémiových resellerů.

Co bude náplní tvé práce?

- Budeš pečovat o trvalý rozvoj obchodních vztahů s našimi B2B odběrateli
- Budeš oslovovat nové potenciální odběratele
- Budeš se podílet na výběru nových produktů do našeho portfolia
- Budeš mít aktivní povědomí o situaci na trhu
- Budeš úzce spolupracovat s produktovým a marketingovým oddělením

Co od tebe očekáváme?

- Praxi na pozici obchodníka
- Skvělé komunikační dovednosti
- Schopnost naslouchat
- Chuť učit se novému

Pozice obchodníka pro B2B není jednoduchá. Obchod je nikdy nekončící proces, který má mnoho známých a neznámých. Je to hodně o spolehlivosti, přátelskosti, zdravé asertivitě a hlavně schopnosti být prospěšný. Musíš mít skvělé prezentační schopnosti, vyznat se v typologii a ani analytika by ti neměla být cizí. Nad to vše musíš mít chuť být úspěšný obchodník. Pokud to jsi ty, přijď a plácneme si.

Co od nás získáš?

- Zajistíme tě fixním platem po dobu prvních 3 měsíců
- Motivační odměnu a růstové bonusy
- Důkladné zaškolení a podporu kolegů
- Home Office a pružná pracovní doba
- Firemní vozidlo i k soukromým účelům
- Až 5 dnů volna navíc
- Jsme Apple pozitivní a proto tu na tebe čeká firemní MacBook, iPhone
- Můžeš se účastnit firemní teambuildingů
- Slevy na naše portfolio
- Program EasyRadost (gastronomické, zážitkové, pobytové a další poukázky)
- K dispozici budeš mít kávu, vinotéku a pivotéku
- A mimo to na tebe čeká i velmi příjemné pracovní prostředí (kulečník a ping pong máme, jen ty beanbagy nám chybí…), kde si lidé váží jeden druhého. Více si o tom přečti na Atmoskopu.

Stále tě to zajímá? Ozvi se nám. Potkáme se, vzájemně se představíme, probereme možnosti, vyzkoušíme nějaké techniky a hlavně se k nám podíváš. Tak se přihlas, těšíme se na tebe.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Distribuce spotřební elektroniky a příslušenství s působností ve střední a jihovýchodní Evropě

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4343420  Dátum zverejnenia: 19.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/měsíc