Reagujte bez životopisu

Elektrikár / mechanik

Eastmen Human Resources B.V.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Od 1 900 EUR/mesiacMzda závisí od počtu odpracovaných hodín, nadčasu, práce počas víkendu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovného pomeru:
* inšalácia, montáž a oprava súčiastok (zásuvky, poistkové skrinky, svietidlá atď.)
* práca na základe technických výkresov
* oprava,úprava a nastavenie strojov (používaných v hromadnej výrobe)

Vyžadujeme:
* Schopnosť na samostatnú prácu
* Schopnosť čítania technických výkresov
* Skúsenosti ako elektrikár

Ponúkame:
* Možnosť na dlhodobú spoluprácu tým, ktorí komunikujú profesionálne a berú svoju prácu vážne
* Naši koordinátorovia budú na Vás čakať na letisku, zaregistrujú Vás na mestskom úrade a zoberú Vás na ubytovanie
* Príjemné ubytovanie vo svojej vlastnej izbe, internetom v normálnych, tradicionálnych holandskych domoch
* Holandský pracovný pomer na celý úväzok, na dobu neurčitú
* Pracovné podmienky v modernom a čistom prostredí
* Naša firma je prítomná na holandskom trhu 13 rokov, ponúkame slušné výplaty, ktoré sú obchodovateľné - závisí na dostupnosti a skúsenosti každého kandidáta
* Príspevok za kilometre: cesta do práce nad 10 km (medzi ubytovňou a pracoviskom) je určená v sume 0.19 € / km, t.j. vynásobené pracovné dni / týždeň.
* Mzdy vyplácané týždenne v eurách, online bankovým prevodom, každý štvrtok
* Ak náš klient požaduje certifikát VCA - vybavuje a vypláca sa spoločnosťou Eastmen pre Vás
* Tým, ktorí už pracujú dlhodobo u nás, Eastmen zaplatí dodatočné certifikáty / školenia na požiadanie, pre svoje povolanie
* Tí, ktorí si nevyžadujú ubytovanie, Eastmen ponúka, navyše čistej výplaty 100 eur / týždeň v čistom. Túto sumu ponúkame aj vtedy, ak pracovník spočiatku je ubytovaný v jednom z našich domov, a potom sa presťahuje na svoju osobnú adresu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient sa zaoberá rôznymi elektroinštalačnými prácami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Eastmen (NEN 4400-1 / NBBU CAO / SNF / VCU / DataChecker / Pay OK certifikovaná) je holandská spoločnosť založená v roku 2006, a zaoberá sa s náborom a umiestnením kandidátov (väčšinou kvalifikovaných) v holandských spoločnostiach.

Nábor a prijímanie skúsených kandidátov sa koná v našich kanceláriach v Utrechte, v Târgu Mureși a v Budapešti.
Pre overenie si informácií o certifikácii našej spoločnosti je k dispozícií link: https://www.eastmen.eu/about/certifications/.

Pridaj sa k nášmu tímu teraz!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4115786  Dátum zverejnenia: 14.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac