Hospodár - ošetrovateľ spoločnosti Xcell Slovakia Breeding Services s.r.o.

EASTFIELD Management a.s.

Miesto práce
900 85 Vištuk
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- súbor činností spojených s komplexnou starostlivosťou o zver a zabezpečovanie chodu farmy a inseminačnej stanice podľa pokynov nadriadeného
- nutné skúsenosti s manipuláciou so zverou alebo veľkými zvieratami (napr. HD)
- základné zootechnické a agronomické vedomosti a zručnosti
- podmienkou je prax v obsluhe teleskopického manipulátora (výhoda - platný doklad na obsluhu stavebných strojov )

Informácie o výberovom konaní

Aktivity firmy Xcell Slovakia Breeding Services s.r.o.
1. Realizácia kontrolovanej reprodukcie
• Synchronizácia samíc farmových druhov zvierat
• Umelá inseminácia - oplodnenie samíc podľa požiadaviek klienta (samec podľa výberu klienta)
• Embryo transfer program
2. Genetický servis
• Určenie rodičovstva (matky a otca)
• Analýza a určenie prípravného programu farmy
• Monitoring a kontrola príbuzenského kríženia - eliminácia tzv. Inbreeding depresie
3. Spermobanka
• Odber, spracovanie a uchovanie ejakulátu špičkových plemenníkov
• Odber a spracovanie ejakulátu priamo na farmách (zverniciach)
• Spracovanie ejakulátu (po odstrele pri poľovačkách výnimočných trofejných kusov)
• Komplexné laboratórne vyšetrenia spermií
• Dlhodobé uskladnenie inseminačných dávok (pejet)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- absolvent školy s poľnohospodárskym/lesníckym zameraním
- záujem o prácu vo farmovom chove zveri
- fyzická zdatnosť (práca vhodná pre muža)
- prax v obsluhe teleskopického manipulátora - je podmienkou

Spoločnosť EASTFIELD Management a.s. je členom EASTFIELD GROUP - investičnej skupiny, ktorá pôsobí v strednej a východnej Európe. Svoje projekty sústreďuje do oblastí asset managementu, nehnuteľností a developerstva, malej a strednej efektívnej energetiky, poľnohospodárstva, výroby a distribúcie vína, gastronomických služieb a výtvarného umenia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3698386  Dátum zverejnenia: 13.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac