Samostatný/á účtovník/čka

EAST SIDE CREW s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 500 EUR/mesiacVariabilná mesačná zložka mzdy (výška bude prezentovaná na osobnom pohovore) Konečná mzda závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorá/ý sa bude venovať samostatnému spracovaniu podvojného účtovníctva pre našich klientov.

Tvojou náplňou práce bude:

  • účtovanie došlých, vyšlých faktúr, pokladne, interných dokladov, majetku, skladu
  • účtovanie zápočtov, postúpení
  • účtovanie a párovanie bankových výpisov
  • posudzovanie vecnej a formálnej správnosti účtovných dokladov
  • správna identifikácia daňového režimu (klienti obchodujú v SR, EÚ a tiež v tretích krajinách)
  • spracovanie DPH
  • spracovanie DPPO a ÚZ

Budeš zodpovedná/ý za účtovanie "od A do Z", takže predpokladáme, že máš naozaj skúsenosti s uceleným spracovaním účtovníctva.

Príjemný a veselý pracovný kolektív

Kanceláriu máme nad fitkom :-)

Možná práca z domu

Flexibilná pracovná doba

Výberové konanie bude prebiehať najprv formou telefonického rozhovoru a následne vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

3

Vysoká miera samostatnosti

Spoľahlivosť

Analytické myslenie

Schopnosť riešiť problémy

Príjemné vystupovanie a kultivovaný prejav

Znalosť miezd a personalistiky je veľkou výhodou

Skúsenosti so softwarom Helios iNuvio, Humanet, MK Soft výhodou

Sme malá účtovná firma s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti spracovania účtovníctva, miezd a personalistiky pre klientov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petra Benková
E-mail: poslať životopis
ID: 4817818  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac