Krupiérka/Čašníčka v Las Vegas Košice a Gastrodom Cafe & Bar

East Corner s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 57/108, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
600-650/fix/15 dni, plus bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-stály dohľad herne, obsluha výherných automatov
-zákaznícky servis
-rozdávanie propagačných materiálov a pod.

STAŇ SA ČLENOM NÁŠHO TÍMU LAS VEGAS KOŠICE, ČOSKORO OTVÁRAME NOVÚ PREVÁDZKU V KOŠICIACH LAS VEGAS GASTRODOM

V centre mesta, v novootvorenej herni hľadáme spolupracovníkov do nového tímu.
Ak sú tvojou silnou stránkou komunikatívnosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie a zároveň máš záujem pracovať v luxusnom prostredí, hľadáme práve Teba.
Príjmeme pracovníkov na pozíciu krupiérka,(stály dohľad herne) a čašníčka.
Nie sú potrebné predchádzajúce skúsenosti z daného odboru, my ťa s radosťou naučíme všetko čo je potrebné k tejto práci.

Ak máš záujem o prácu, pošli nám prosím životopis s fotografiou na adresu

[email protected]

- luxusné pracovné prostredie
- pracovná rovnošata
- nie sú potrebné predchádzajúce skúsenosti z daného odboru
- zaškolenie na pozíciu
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť prémií a zvýšenie platu

Prosíme zaslať životopis s uvedením aktuálneho telefonického kontaktu. Vybratí uchádzači budú kontaktovaní telefonicky. Spolu so životopisom zasielajte aj Vašu aktuálnu fotografiu!

Životopisy bez fotografie sú neplatné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

- komunikatívnosť
- pekné, príjemné milé vystupovanie
- teamová spolupráca
- výhodou je znalosť maďarského jazyka (nie je podmienkou)

Spoločnosť EAST CORNER s.r.o. sa zaoberá prevádzkovaním vlastných herní s výhernými prístrojmi, zábavnou technikou, ruletami.
ID: 3389988  Dátum zverejnenia: 28.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600-650/fix/15 dni, plus bonusy