Servisný technik stavebnej mechanizácie

Easi UpLifts (Europe) s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacmzda bude predmetom osobného rozhovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba a oprava pracovných plošín, teleskopických manipulátorov, mini žeriavov v servisnom depe a teréne , práce súvisiace s chodom servisného depa v Senci, prípadne servisné výjazdy v rámci operačného regiónu.

Odborné zaškolenie, práca so špičkovou technikou, práca v teréne a depe - nestereotypná práca. Práca v užšom kolektíve.

Do výberového konania budú oslovení len uchádzači, ktorí spĺňajú odborné predpoklady a zašlú štruktúrovaný životopis.

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za zaslanie životopisov. Vyhradzujeme si právo odpovedať len na tie zaslané životopisy, ktoré spĺňajú požadované podmienky a ktoré postúpia do užšieho výberu. Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2020 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

opravár stavebných, poľnohospodárskych strojov, automechanik, mechanik, auto elektrikár

Ostatné znalosti

MS Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, spoľahlivosť. Výhodou je prax v oblasti opravy a údržby strojov, zariadení, hydrauliky, áut a pod. Samostatné riešenie úloh, časová flexibilita, schopnosť pracovať v tíme.

Základná užívateľská gramotnosť PC, mail, internet, mobilné aplikácie.

Easi UpLifts (Europe) s.r.o. je spoločnosť s írskym kapitálom a zároveň je súčasťou írskej skupiny Easi UpLifts / Height for Hire, ktorá je s vyše 30 ročnými skúsenosťami v prenájme vysokozdvižných plošín lídrom na Írskom a Anglickom trhu. Dodávame širokú škálu vysokozdvižných pracovných plošín po celom Írsku, Veľkej Británii, Maďarsku a Slovensku.
Spoločnosť Easi UpLifts (Europe) s.r.o. bola založená za účelom poskytovania prenájmu, predaja a servisu vysokozdvižných plošín na Slovensku, a to prostredníctvom svojich dvoch pobočiek v Košiciach a v Senci.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Poľná 17
90301 Senec
www.easiuplifts.com

Kontakt

ID: 3966002  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac