Logo Eaglewings, s.r.o.

Skladník v mraziacom sklade

Eaglewings, s.r.o.

Miesto práce
Pod dráhami, Zvolen-Pod Dráhy
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
1 700 EUR/mesiac1 700 EUR/mesiac brutto. Čistá mzda 1000 Eur za fond pracovnej doby so sviatkami a priepustkami + nadčasy = väčšinou je mzda cca 1200 Eur v čistom, plus stravné podľa zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis práce skladníka:

Predpoklad pre túto prácu je , že má rád zimu, keďže je to mraziaci sklad.

Pracovná doba: prvý týždeň od 6.00 do 15:30
druhý týždeň 6:30 - 17:00 ( v piatok do 12:00); je to závislé od počtu objednávok na nasledujúci deň. Niekedy večer treba na chvíľu dobehnúť prebrať torty od nášho vodiča, ktoré dovezie od externého výrobcu z linky.

Ráno 6:30 naloží s kolegami tovar 4 vodičom do aut.
Potom počas dňa chystá tovar podľa dodacích listov na ďalší deň. Prijíma tovar a uskladňuje ho. Robí pravidelne inventúry s kolegami. Zváža vyrobené torty z našej výroby podľa potreby.
Po zvládnutí tejto práce zaučenie na príjem tovaru a objednávky tovaru.
Asi 2 - 4 mesiace v roku zastupuje vodičov cez dovolenky a PN ky na linkách; presný popis práce vodiča viď nižšie. Prax na dodávke nutná. Na všetky linky bude zaučený.

Popis práce vodiča:

- ráno si preberie tovar podľa aktuálnych listov od skladníka a rozveziete ho na pridelenej linke. Naučíme vás pár liniek ( napríklad ZV - BB, LC, MT, ... ) a na tých rozveziete tovar

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.6.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník / vodič

Počet rokov praxe

1

Prax na dodávke minimálne 1 rok
Spoľahlivý, ochotný urobiť pre spokojnosť zákazníka maximum.
Bydlisko Zvolen a veľmi blízke okolie.

Po prijatí je potrebné dať si obvodným lekárom vystaviť zdravotný preukaz a na Hygienu si urobiť školenie : hygienické minimum pre prácu s potravinami.

Distribútor s najširším sortimentom šokom mrazených tort, ovocia a nápojov do kaviarní na Slovensku. Torty sú robené ručne z poctivých surovín, najvyššej kvality a výnimočnej chuti. Viac na www.royalgastro.sk sortiment na e-shope : http://www.eshop.royalgastro.sk/
Našimi zákazníkmi sú prevažne kaviarne, ktorých je už niekoľko stoviek. Patria medzi ne kaviarne Panta Rhei - Cafe Dias a veľa krásnych kaviarní na Slovensku.

Vodič Matúš : "Pochodil som už po rôznych firmách ale iba v tejto cítim takú tú rodinnú atmošku."

Dodávateľ : "Nepoznám firmu, kde by boli takí ľudskí na zamestnancov ako u Vás "

Kolega Janko : " V takej dobrej firme s takými super ľuďmi sa ťažko hľadá miesto. Pracoval som už na viacerých miestach aj s rôznymi ľuďmi ale tu sa cítim najlepšie "

Kolegyňa Marcelka : " Pre mňa je najväčším benefitom, že sa môžem ráno do práce tešiť"

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alica Némethová
E-mail: poslať životopis
ID: 4835864  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac