Можливість для людей з України

Vodič VZV a NZV - Pracujte s modernými strojmi a získajte stabilnú prácu

EAA & recycling s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič VZV a NZV v odpadovom hospodárstve na 3 zmeny v priemyselnej hale:

  • Manipulácia s odpadom a materiálmi pomocou VZV a NZV
  • Prevádzka a údržba strojov a zariadení v priemyselnej hale
  • Spolupráca s kolegami a dodržiavanie bezpečnostných predpisov

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Príchod na pracovisko a zahájenie prvej zmeny
  • Manipulácia s odpadom a materiálmi pomocou VZV a NZV, prevádzka a údržba strojov a zariadení v priemyselnej hale
  • Ukončenie poslednej zmeny a odchod z pracoviska

Pracovná doba typická pre pozíciu:

  • Pracovná doba na 3 zmeny
  • Pracovný čas sa môže líšiť v závislosti od potrieb spoločnosti

  • Pracujte s modernými strojmi a získajte stabilnú prácu.
  • Získajte gastro lístky pre trvalý pracovný pomer.
  • Zarobte si viac vďaka dochádzkovému bonusu.
  • Získajte nočný príplatok za prácu v noci.
  • Majte možnosť nadčasov, ktoré vám prinesú ešte viac finančných výhod.

Životopis posielajte v slovenskom jazyku na mailovú adresu spoločnosti: [email protected]
Nie sme personálna agentúra ubytovanie neposkytujeme
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Zodpovednosť za bezpečné a efektívne vedenie VZV a NZV
  • Ochota pracovať v rôznych zmenách a podmienkach
  • Flexibilita a prispôsobivosť v dynamickom pracovnom prostredí
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie
  • Skúsenosti s vedením VZV a NZV
  • Schopnosť komunikovať v slovenskom jazyku
  • Pracovná morálka a tímový prístup

Spoločnosť zaoberajúca sa odpadmi, ich zneškodnenim, triedením, zvozom, recykláciou a upratovacími službami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ľuboš Kaman
Tel.: +421905750981
E-mail: poslať životopis
ID: 4804372  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac