Obchodný zástupca - predajca

EAA -OIL SLOVENSKO s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
900 - 1 200 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka mzdy vypočítaná z celkového obratu bez DPH za príslušný mesiac (provízny systém)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Akvizícia nových zákazníkov

- Predaj produktov olejového priemyslu a autokozmetiky v sektore auto-moto,
   poľnohospodárstva a priemyslu
- Realizácia obchodných stretnutí, príprava prezentácií a ponúk
- Pravidelný reporting predajných výsledkov + ďalšie administratívne práce v rámci firmy

- Región :  Slovensko
- Komunikácia priamo s vedením
- Výpomoc kolegom pri riešení obchodných prípadov
- Práca v sklade, platný preukaz na VZV je výhodou, nie však podmienkou
- Miesto výkonu práce : Bratislava
- Hľadáme šikovných ľudí, ktorí majú obchodného ducha !

- motivačné platové ohodnotenie podľa dosahovaných výsledkov
- perspektívne zamestnanie
- služobný automobil, notebook a mobilný telefón
- rodinná firemná atmosféra

Sme úspešná európska obchodná skupina EAA-OIL s viac než 30 ročnou tradíciou s hlavným zastúpením v ČR. Zaoberáme sa priamym predajom v oblasti olejového priemyslu a autokozmetiky, zastupujeme svetové značky Petronas Oil, Orlen Oil, Arexons a ďalšie.
Naša spoločnosť sa neustále vyvíja a rastie a preto do nášho obchodného tímu hľadáme akčného, dravého, priateľského kolegu / kolegyňu. Profesionalita, tímovosť, poskytovanie prvotriedneho servisu a kvalitných produktov našim zákazníkom je motto našej spoločnosti.

"Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti EAA - OIL SLOVENSKO s.r.o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov uvedených v zaslanom dokumente, a to pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. písomného odvolania) v zmysle zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov."

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Predaj motorových olejov a autokozmetiky

Počet rokov praxe

4

- Prax v obore obchodnej činnosti, automobilové zameranie výhodou
- Komunikatívnosť, organizačné schopnosti, samostatnosť
- Orientácia na výsledok a zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov
- Aktívny záujem učiť sa nové veci a prijímať obchodné výzvy pozitívne
- Trestná bezúhonnosť

Predaj motorových olejov a autokozmetiky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Budayová
Tel.: +421245527392
E-mail: poslať životopis
ID: 4809024  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac