Obchodný zástupca

EAA -OIL SLOVENSKO s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
03.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900,00 + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj motorových olejov a autokozmetiky
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- získavanie nových zákazníkov
- aktívna komunikácia so zákazníkmi, príprava cenových ponúk
- zodpovednosť za dosahovanie predajného cieľa
- vedenie obchodnej agendy (reporting) a administratívne úkony spojené s prácou OZ
- práca v sklade, platný preukaz na VZV je výhodou, nie však podmienkou

- motivačné platové ohodnotenie podľa dosahovaných výsledkov
- perspektívne zamestnanie
- služobný automobil, PC a mobilný telefón
- rodinná firemná atmosféra

Do nášho kolektívu potrebujeme šikovného, komunikatívneho a aktívneho človeka, ktorý má chuť pracovať a zároveň učiť sa nové veci.

"Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti EAA - OIL SLOVENSKO s.r.o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov uvedených v zaslanom dokumente, a to pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. písomného odvolania) v zmysle zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť
- samostatnosť
- skutočný záujem pracovať a zlepšovať sa v oblasti obchodu
- zodpovedný prístup k práci
- ovládanie práce s registračnou pokladňou
- trestná bezúhonnosť
- predchádzajúca prax v oblasti práce OZ výhodou

Predaj motorových olejov a autokozmetiky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EAA -OIL SLOVENSKO, s. r. o.
Dvojkrížna 45
82106 Bratislava
ID: 3385342   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900,00 + provízie z predaja