Vodič cestnej nákladnej dopravy na nemeckú zmluvu

E3 Spedition-Transport GmbH

E3 Spedition-Transport GmbH, D34576 Homberg (Efze), Česká republika, Belgicko, Dánsko, Francúzsko, Holandsko, Luxembursko, Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Taliansko
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1900 eur + 24 eur cest. náhrady (diéty) + príplatky viď Zamestnanecké výhody, benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dánska dopravno-logistická firma s 50-ročnou tradíciou hľadá z dôvodu neustáleho rastu a rozširovania pôsobnosti pre svoju pobočku v nemeckom meste Homberg (Efze) šikovných a spoľahlivých uchádzačov na pozíciu vodič cestnej nákladnej dopravy na trvalý pracovný pomer.

Popis práce:
Vykonávanie prepráv s paletizovaným nábytkom modernými návesovými alebo prívesovými súpravami v rámci obchodného reťazca Dänisches Bettenlager / Jysk v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Francúzsku a Taliansku. Tieto prepravy sú dopĺňané aj inými prepravami vykonávanými pre ďalších zákazníkov. Riadenie vodičov je zabezpečené slovenským dispečingom.

S vodičom je možné dohodnúť rôzne dĺžky intervalov jazdenia, po ktorých môže zakaždým nasledovať týždeň strávený doma (týždeň doma sa berie ako neplatené voľno – všetky odvody sa aj naďalej platia bez prerušenia).
Vodiči sú prepravovaní na centrálu firmy do Hombergu-Efze buď dodávkou (štart dodávky v blízkosti slovenských hraníc pri rakúskej obci Alland - Autohof OMV) alebo vo vlastnej réžii.

Firma E3 Spedition ponúka dlhodobé a stabilné pracovné miesta s atraktívnym mzdovým ohodnotením (práca na nemeckú zmluvu).
- Základná mzda 1900 eur brutto / mesiac (v prípade odpracovaného celého mesiaca)
- Cestovné náhrady (diéty) 24 eur/pracovný deň v prípade dochádzania vodiča na centrálu firmy do Hombergu-Efze vo vlastnej réžii
- Cestovné náhrady 24 eur za sobotu a 24 eur za nedeľu strávenú vo vozidle
- Príplatok 40 eur netto za víkend strávený vo vozidle
- Vodiči prívesových súprav (tandem) majú denné cestovné náhrady navýšené o 5 eur/pracovný deň
- Pomoc s vybavovaním nemeckých prídavkov na deti – poskytnutie formulára

- V čase od 08:30 do 16:00 na adrese dopravnej firmy K.I.S., s.r.o. Levoča, Kežmarská cesta 65, 05401 Levoča. Zelená administratívna budova, kancelária firmy E3 Spedition-Transport na poschodí úplne vzadu.
- Možnosť pohovoru je kedykoľvek aj v sídle firmy v nemeckom Hombergu-Efze.
- Pohovor si je potrebné vopred dohodnúť - V PRÍPADE NEZDVÍHANIA TELEFÓNU PROSÍM PÍSAŤ E-MAIL ALEBO SMS. Na slovenskom čísle nie som stále dostupný.
- Na pracovný pohovor si doniesť stále aj životopis v papierovej forme s podrobným rozpisom zamestnaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

- Prax v jazde návesovými alebo prívesovými súpravami
- Dobré orientačné schopnosti hlavne v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku a Francúzsku
- Znalosť nariadenia EP a Rady (ES) č. 561/2006 – sociálna legislatíva v oblasti cestnej nákladnej dopravy
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť

Potrebné dokumenty:
- Vodičský preukaz skupín B, C, E
- Karta vodiča
- Kvalifikačná karta vodiča

E3 Spedition-Transport GmbH v nemeckom Hombergu (Efze) je pobočkou dánskej dopravno-logistickej firmy, ktorá ma svoje stabilné miesto na trhu už viac ako 50 rokov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Werner-von-Siemens Str. 4
34576 Homberg-Efze
Nemecko
ID: 2988354   Dátum zverejnenia: 15.9.2017