Migrácia/produkcia online kurzov (E-Learning) v nemeckom jazyku (práca vhodná aj pre štundetov!)

[email protected] s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
od 25.3. 2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800€-1000€ nastupna mzda, zalezi samozrejme aj od skusenosti a kvalifikacie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- praca s PC
- nemecky jazyk na urovni "pokrocily" je nutnost
- kopirovat/vlozit, upload/download textov, obrazkov a videi z online systemu nasho klienta do online systemu Articulate RISE (systemy zaucime) cez webovy prehliadac (google chrome)
- online systemy su jednoduche, intuitivne, logicke a lahko sa osvoja
- neskor vyroba online kurzov v programe Articulate Storyline (program zaucime, kto vie MS WORD ci POWERPOINT, bude rychlo vediet aj Storyline)
- praca vhodna aj pre stundeta/studentku
- pokrocile ovladanie PC s Microsoft Windows je nutnost
- pokrocile ovladanie internetu a prehliadacov je nutnost

- tiche pracovne prostredie (budova BCB - Business Center Bratislava, Mlynske nivy 48)
- klimatizovane priestory
- kancelaria s vlastnou kuchynkou a chladnickou
- bicykliaren (moznost prist do prace na bicykli, pred budovou je stanica Slovnaftbike)
- ferove financne ohodnotenie

Ziadosti, zivotopisy (v slovenskom ako aj nemeckom jazyku vo formate email, .doc, .pdf), motivacne ci sprievodne listy (v slovenskom a nemeckom jazyku), skusenosti, ukazky vasich doterajsich prac posielajte prosim na [email protected] Dakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT, multimedia, pocitace, internet, vzdelavanie, skolenie, nemecky jazyk

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Word - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednost
- spolahlivost
- samostatnost
- prijemne vystupovanie
- profesionalna komunikacia
- slusnost

Sme spoločnosť uz 15 rokov pôsobiaca v oblasti e-Learning-u. Našou pracovnou náplňou je produkcia online-kurzov/školení z oblasti informačných technológií a multimédií. K našim zákazníkom patria nemecké spoločnosti ako napr. Ingram Micro GmbH, Ranger Marketing GmbH, LG Electronics Deutschland, Conrad Electronics, Microsoft, Kingston Technology, Samsung, Vodafone, Media Markt, Melitta, Targobank, a.i.

Nase referencie, ukazky nasich produktov:

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Mlynske nivy 48
82109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Karol Taubinger
Tel.: +421220921616
E-mail: poslať životopis
ID: 3621219   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800€-1000€ nastupna mzda, zalezi samozrejme aj od skusenosti a kvalifikacie