Kozmetická poradkyňa Yves Rocher Trenčín, Laugarício

E & P Cosmétique, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
Od 880 EUR/mesiacTPP : základná mesačná mzda+ víkendový príplatok= 880 eur brutto+pravidelné mesačné odmeny z predaja+podiel z tržby, vďaka ktorým je možnosť zarobiť si až do 1130 eur brutto. +stravné formou finančného príspevku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa kozmetika a vizáž? Preferuješ eko a rastlinnú kozmetiku a si schopná o tom presvedčiť aj ostatných? Charakterizuje Ťa pozitívne myslenie a energia na rozdávanie, ceníš si skvelý zákaznícky servis a máš obchodného ducha?
Potom hľadáme práve Teba! Pridaj sa do nášho tímu a staň sa našou kozmetickou poradkyňou!

Náplň práce TPP uvazok:
Zákaznícky servis, starostlivosť o klienta
poskytovanie poradenstva klientom v oblasti kozmetiky, líčenia a starostlivosti o pleť
databáza zákazníkov
práca s pokladňou
starostlivosť o predajňu
príprava marketingových akcií
možná účasť na promo akciách značky - líčenie a prezentácia produktov
inventúry

Snažíme sa o to, aby sa každá naša klientka cítila ako kráľovná, vítaná, krásna, spokojná. Sú veci, ktoré robíš srdcom, pre skvelý pocit, že pomôžeš svetu, aby bol zdravší, lepší a krajší.

dlhodobá pracovná perspektíva, práca v mladom kolektíve, práca na 2 smeny (krátky - dlhý týždeň, 9-21h), vstupné a nadväzujúce firemné školenia, motivujúci plat - o výške rozhoduješ Ty - motivačný bonusový systém odmeňovania, príplatky za prácu cez víkend, zamestnanecká zľava 40% na neobmedzené množstvo sortimentu, súťaže, darčekové balíčky, firemné teambuildingy, pitný režim, bezplatné pracovné oblečenie.

"Na mojej práci sa mi páči hlavne pekné pracovné prostredie, super kolektív, práca s kvalitnými produktami a dobré finančné ohodnotenie" Zuzka, kozm.poradkyňa
" Páčia sa mi motivačné súťaže, dobré zaškolenie, práca s ľuďmi. Kolektív máme naozaj výborný a vedenie nás motivuje". Nikoleta, kozm.poradkyňa

"Príjemná voňavá práca v peknom prostredí, z oblasti kozmetiky som sa veľa naučila, na práci s kozmetikou Yves Rocher sa mi najviac páči, že pracujem so šetrnými produktami na rastlinnej báze." Vanesa, kozm.poradkyňa

Prosíme uchádzačov o zaslanie CV + fotografiu tváre+ motivačný list, kde výstižne popíšte, prečo si myslíte, že sa hodíte na ponúkanú pozíciu.
Upozorňujeme, že budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov,ktorí zaslali žiadané podklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, podnikanie, kozmetička, vizážistka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o kozmetiku a vizáž
základné znalosti a zručnosti v oblasti kozmetiky, vizáže a líčenia
pro-zákaznícky prístup, empatické a profesionálne vystupovanie voči klientom
kultivovaný slovný prejav
matematická gramotnosť
obchodný duch
pozitívne myslenie smerované na osobný rozvoj
motivovanie samého seba v napĺňaní stanovených cieľov
tímový hráč
Pokiaľ ste uchádzač evidovaný na úrade práce, prosíme, uveďte to vo svojej žiadosti, aj s presným dátumom zaevidovania na UP

Spoločnosť je frančízovým partnerom značky Yves Rocher, francúzskej Rastlinnej kozmetiky. Zaoberáme sa prevádzkovaním kamenných predajní v nitrianskom a trenčianskom regióne.

Cez pokožku dávame do tela veľa dobrého či zlého. My predávame zdravie a krásu. Rastlinnú kozmetiku zo srdca Francúzska bez farbív, minerálnych olejov a parabénov. Naše produkty sú vyrobené z ingrediencií z ekologického poľnohospodárstva. Snažíme sa o to, aby sa každá klientka cítila ako kráľovná, vítaná, krásna, spokojná. Sú veci, ktoré robíš srdcom, pre skvelý pocit, že pomôžeš svetu, aby bol zdravší, lepší, čistejší a krajší.

Prečo sa pridať k nám?

Yves Rocher je jednotkou medzi kozmetickými značkami vo Francúzku. Je jedinečná v celosvetovom meradle za spôsob, akým podporuje ženskú krásu a úctu k prírode.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2954213  Dátum zverejnenia: 22.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 880 EUR/mesiac