Kozmetická poradkyňa značky Yves Rocher

E & P Cosmétique, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa kozmetika a vizáž? Dôveruješ účinkom rastlinnej kozmetiky a si schopná o tom presvedčiť aj ostatných? Charakterizuje Ťa pozitívne myslenie a energia na rozdávanie, ceníš si pro-zákaznícky prístup a máš obchodného ducha?
Potom hľadáme práve Teba! Pridaj sa do nášho tímu a staň sa kozmetickou poradkyňou v predajni v OC Mlyny!

Náplň práce:
Zákaznícky servis
poskytovanie poradenstva klientom v oblasti kozmetiky, líčenia a starostlivosti o pleť
práca s pokladňou
starostlivosť o predajňu
príprava marketingových akcií
účasť na promo akciách značky - líčenie a prezentácia produktov
inventúry

dlhodobá pracovná perspektíva, práca v mladom kolektíve,práca na 2 smeny (krátky - dlhý týždeň, 9-21h) , vstupné školenia a bezplatné kurzy, motivujúci plat - o výške rozhodujete iba Vy - bonusový systém odmeňovania, príplatky, zamestnanecká zľava, darčekové balíčky, firemné teembuildingy, bezplatné pracovné oblečenie, zabezpečujeme pitný režim.

Prosíme uchádzačov o zaslanie CV + fotografiu tváre+ motivačný list, kde výstižne popíšte, prečo si myslíte, že sa hodíte na ponúkanú pozíciu. Kreativita sa oceňuje, môžte nám namiesto písaného ML poslať napríklad videovizitku.
Dovoľujeme si kontaktovať iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, podnikanie, kozmetička, vizážistka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o kozmetiku a vizáž
základné znalosti a zručnosti v oblasti kozmetiky, vizáže a líčenia
pozitívne myslenie smerované na osobný rozvoj
kultivovaný slovný prejav
matematická gramotnosť
pro-zákaznícky prístup, empatické a profesionálne vystupovanie voči klientom
obchodný duch, motivovanie samého seba v napĺňaní stanovených cieľov
tímový hráč
Pokiaľ ste uchádzač evidovaný na úrade práce, prosíme, uveďte to vo svojej žiadosti, aj s presným dátumom zaevidovania na UP

Spoločnosť je frančízovým partnerom značky Yves Rocher, francúzskej Rastlinnej kozmetiky. Zaoberáme sa prevádzkovaním kamenných predajní v nitrianskom regióne.

Cez pokožku dávame do tela veľa dobrého či zlého. My predávame zdravie a krásu. Prírodnú Rastlinnú kozmetiku zo srdca Francúzska bez farbív, minerálnych olejov a parabénov. Naše produkty sú vyrobené z ingrediencií z ekologického poľnohospodárstva. Snažíme sa o to, aby sa každá klientka cítila ako kráľovná, vítaná, krásna, spokojná. Sú veci, ktoré robíš srdcom, pre skvelý pocit, že pomôžeš svetu, aby bol zdravší, čistejší a krajší.

Z úcty k prírode a ženskej kráse je značka zapojená do dôležitých ekologických aktivít. Nadácia Yves Rocher doteraz zasadila 62 miliónov stromov a má v pláne zasadiť 100 miliónov stromov do konca roku 2020.

Prečo sa pridať k nám?

Yves Rocher je jednotkou medzi kozmetickými značkami vo Francúzku. Je jedinečná v celosvetovom meradle za spôsob, akým podporuje ženskú krásu a úctu k prírode.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Yves Rocher, E & P Cosmétique, s.r.o.
Štefánikova tr. 61
949 01 Nitra
ID: 2954213   Dátum zverejnenia: 22.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800-1200