Kozmetická poradkyňa značky Yves Rocher

E & P Cosmétique, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa kozmetika a vizáž? Veríš účinkom rastlinnej kozmetiky a si schopná o tom presvedčiť aj ostatných? Charakterizuje Ťa pozitívne myslenie a energia na rozdávanie, ceníš si pro-zákaznícky prístup a máš obchodného ducha?
Potom hľadáme práve Teba! Pridaj sa do nášho tímu a staň sa kozmetickou poradkyňou!

Náplň práce:
Zákaznícky servis
poskytovanie poradenstva klientom v oblasti kozmetiky, líčenia a starostlivosti o pleť
práca s pokladňou
starostlivosť o predajňu
príprava marketingových akcií
účasť na promo akciách značky - líčenie a prezentácia produktov
inventúry

dlhodobá pracovná perspektíva, práca v mladom kolektíve,práca na 2 smeny (krátky - dlhý týždeň, 9-21h) , vstupné školenia a bezplatné kurzy, motivujúci plat - o výške rozhodujete Vy - bonusový systém odmeňovania, príplatky, zamestnanecká zľava, darčekové balíčky, bezplatné pracovné oblečenie, zabezpečujeme pitný režim.

Prosíme uchádzačov o zaslanie CV + foto + motivačný list, kde v skratke popíšte, prečo si myslíte, že sa hodíte na ponúkanú pozíciu.
Dovoľujeme si kontaktovať iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, podnikanie, kozmetička, vizážistka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o kozmetiku a vizáž
základné znalosti a zručnosti v oblasti kozmetiky, vizáže a líčenia
pozitívne myslenie,
pro-zákaznícky prístup, empatické a profesionálne vystupovanie voči klientom
obchodný duch, motivovanie samého seba v napĺňaní stanovených cieľov
tímový hráč
Pokiaľ ste uchádzač evidovaný na úrade práce, prosíme, uveďte to vo svojej žiadosti, aj s presným dátumom zaevidovania na UP

Spoločnosť je frančízovým partnerom značky Yves Rocher, francúzskej Rastlinnej kozmetiky. Zaoberáme sa prevádzkovaním kamenných predajní v nitrianskom regióne.

Cez pokožku dávame do tela veľa dobrého či zlého. My predávame zdravie a krásu. Prírodnú Rastlinnú kozmetiku zo srdca Francúzska bez farbív, minerálnych olejov a parabénov. Naše produkty sú vyrobené z ingrediencií z ekologického poľnohospodárstva. Snažíme sa o to, aby sa každá klientka cítila ako kráľovná, vítaná, krásna, spokojná. Sú veci, ktoré robíš srdcom, pre skvelý pocit, že pomôžeš svetu, aby bol zdravší, čistejší a krajší.

Z úcty k prírode a ženskej kráse je značka zapojená do dôležitých ekologických aktivít. Nadácia Yves Rocher doteraz zasadila 62 miliónov stromov a má v pláne zasadiť 100 miliónov stromov do konca roku 2020.

Prečo sa pridať k nám?

Yves Rocher je jednotkou medzi kozmetickými značkami vo Francúzku. Je jedinečná v celosvetovom meradle za spôsob, akým podporuje ženskú krásu a úctu k prírode.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Yves Rocher, E & P Cosmétique, s.r.o.
Štefánikova tr. 61
949 01 Nitra
ID: 2954213   Dátum zverejnenia: 10.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750-1000