Reagujte bez životopisu

Network / system administrator

e-Net, s.r.o..

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
JANUAR/FEBRUÁR 2021
1 400 EUR/mesiacod 1400 EUR, výsledná výška mzdy záleží od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena do e-Neťáckej rodiny, so záujmom učiť sa novým technológiám.

Tvoja práca bude rozmanitá ale najviac sa budeš venovať:
- Proxmox, servre a ich správa
- správa serverov a pracovných staníc na báze Linux a Windows
- konfigurácie switch-ov, router-ov a ostatných sieťových zariadení
- správu a manažment našej siete a sietí našich zákazníkov
- správa diskových polí, zálohovanie, obnovovanie dát

Očakávané znalosti:
- Windows Server manager
- Proxmox / VMWare..
- znalosť OSI model-u
- MAC protocol / ARP
- STP (RSTP)
- VLAN (access / trunk ports)
- IP / TCP / UDP / ICMP
- Subnetting
- DHCP / DNS
- Wireless (802.11)
- Firewalling
- NAT (srcnat / dstnat)
- VPN (IPSec)
- Dynamic routing - OSPF
- SNMP
- Syslog

e-Net je rodinná firma, ktorá je na trhu od roku 2003. Okrem internetového pripojenia svojím zákazníkom pomáha aj s počítačovým vybavením a službami okolo IT. Nepoznáme slová nefunguje to alebo nedá sa to - spoločne ako tím dosiahneme cieľ, neúspechy prekonáme a tešíme sa našim úspechom.

A toto sú ďalšie benefity, ktoré Ťa budú rozvíjať:
• budeš mať jednoznačne priestor na sebarealizáciu, vďaka veľkej variabilite pracovných úloh
• budeš pracovať v neformálnom, rodinnom príjemnom prostredí , kde sa budeš cítiť naozaj ako doma - aj vďaka priestorom v ktorých tvoríme :)
• ponúkame ti možnosť pracovať so špičkovými technológiami
• kolegovia ťa budú motivovať a inšpirovať
• budeš mať príležitosť neustále sa vzdelávať a rásť
• máme oddychovú zónu a organizujeme zábavné firemné akcie
• a nechýbajú zľavy na portfólio služieb spoločnosti

Ďakujeme za každý poslaný životopis a poteší nás ak príde spolu aj s krátkym, ale výstižným, na mieru šitým motivačným textom. Ak tvoje skúsenosti, znalosti a zručnosti vyhodnotíme pozitívne, ozveme sa spravidla telefonicky v krátkom čase .

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti e-Net, s.r.o. na spracovanie jeho osobných údajov uvedených v životopise, a to pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti e-Net, s.r.o. a prípadné kontaktovanie za účelom osobného pohovoru. Tento súhlas udeľuje uchádzač spoločnosti e-Net, s.r.o. ako prevádzkovateľovi v zmysle príslušných ustanovení zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov (ďalej len “Zákon”) a Nariadení “GDPR” č. 2016/679. Súhlas môže uchádzač kedykoľvek odvolať, a to aj emailom na emailovú adresu: [email protected]. Ako dotknutá osoba má uchádzač práva uvedené v § 19 a nasl. Zákona (t.j. požadovať prístup k osobných údajom, právo na ich opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania, namietať spracúvanie, právo na ich prenosnosť, alebo podať návrh podľa § 100 Zákona). Osobné údaje nebude e-Net, s.r.o. odovzdávať žiadnej tretej osobe, nebude ich profilovať ani prenášať do tretej krajiny a bude ich uchovávať maximálne po dobu šiestich mesiacov od prijatia životopisu.

* Podľa Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z. z., § 62 ods. 2, sme povinní uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška Vašej skutočnej mzdy je odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí, zručností a toho ako zodpovedajú požiadavkám konkrétnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý
UNIX/Linux - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

3

Ak ovládaš nasledovné, máš bonus :)
- Mikrotik, Cisco CLI, Ubiquiti
- tvorba dokumentácie

e-Net je spoločnosť, ktorá ako prvá na Slovensku vybudovala v roku 2004 a 2005 v Senci optickú sieť pre domácnosti. Na tejto sieti testovala mnohé najmodernejšie a najinovatívnejšie technológie, vďaka čomu má obrovské know-how a vysoký rating medzi poskytovateľmi služieb - operátormi (podľa ookla sa drží dlhodobo v TOP 5 slovenských poskytovateľov). Svoje skúsenosti využíva aj pri budovaní a správe sietí svojich zákazníkov - iných operátorov alebo menších aj väčších spoločností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3807126  Dátum zverejnenia: 8.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac