Technológ

E METALL, a.s.

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacVýška mzdy sa môže odvíjať od skúseností a znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba nových a optimalizácia existujúcich technologických postupov v našom informačnom systéme
- Tvorba a aktualizácia výkresovej dokumentácie
- Overovanie výrobných operácií na nových výrobkoch – pôjde najme o operácie ako montáž, zalisovanie spojovacích prvkov, rezanie závitov, zahlbovanie, bodové a oblúkové zváranie, práškové lakovanie, ...
- Dohľad nad dodržiavaním technologických postupov
- Navrhovanie opatrení na zlepšovanie výrobných procesov
- Analyzovanie odchýlok a nezhôd vzniknutých vo výrobnom procese alebo u dodávateľov a určovanie nápravných opatrení
- Vypracovanie cenových kalkulácií
- Tvorba konštrukčne dokumentácie pre výrobu nástrojov a jednoduchých prípravkov
- Spolupráca pri výbere nových zariadení

Primerané platové ohodnotenie, dobrých spolupracovníkov, dlhodobú perspektívu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Strojárstvo

Počet rokov praxe

2

Strojár so stredoškolským alebo vysokoškolským vzdelaním.

Vítaná je prax v odbore aspoň 2 roky, angličtina na komunikatívnej úrovni slovom i písmom, technické myslenie, dôslednosť, precíznosť, tvorivosť, chuť učiť sa.

E METALL, a.s., dynamicky sa rozvíjajúca slovensko-talianska výrobná spoločnosť.

Vyrábame mechanické diely a komponenty z plechov rôznych akostí a hrúbok pre zákazníkov s celosvetovou pôsobnosťou v oblasti elektrotechnického, zdravotníckeho a spotrebného priemyslu.

Sme certifikovaní podľa STN EN ISO 9001:2015

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4782138  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac