Technik počítačových sietí

E-MAX NET s.r.o.

Miesto práce
Okres Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
750 EUR/mesiachrubá mzda od 750 Eur +pravidelné príplatky za služby +príplatky za nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výstavba telekomunikačných sietí
pripájanie a servis koncových užívateľov
zabezpečenie prevádzky a obsluha informačných sietí
inštalácia, správa pracovných staníc
riešenie požiadaviek užívateľov, helpdesk
montáž mikrovlných antén a vykonávanie servisu mikrovlných spojov
konfigurácia zákazníckych zariadení (router, switch, wireless…)
inštalácia/deinštalácia zákazníckych a core zariadení, prepojov

Stabilné zamestnanie, možnosť zvyšovania kvalifikácie a kariérneho rastu.

K CV prosíme priložiť súhlas so spracovaním poskytnutých osobných údajov a motivačný list.
Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola, ktorí spĺňajú stanovené kritéria.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za pochopenie a prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
UNIX/Linux - Základy

Vodičský preukaz

B

prehľad v sieťových protokoloch a službách (TCP/IP, DHCP, DNS…)
prehľad v sieťových technológiách
ochota cestovať
dobré komunikačné schopnosti
tímovosť
zodpovednosť
spoľahlivosť
samostatnosť a vlastná iniciatíva pri riešení úloh
vytrvalosť
motivácia neustále napredovať, učiť sa a prijímať nové poznatky

E-MAX NET s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca a flexibilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti telekomunikačných technológií, ktorej hlavným zameraním je poskytovanie služieb svojim zákazníkom, ako je zriaďovanie prípojok Internetu, servisu a výstavby telekomunikačných sietí.
ID: 3859306  Dátum zverejnenia: 4.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac