Predajca náhradných dielov pre nákladné vozidlá, prívesy, návesy a autobusy

E.M.T. Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
600-800€ (nástupný plat) + po zapracovaní osobné ohodnotenie + podiely zo zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-technické poradenstvo v oblasti predaja dielov na nákladné vozidlá
-dohľadávanie a špecifikácia náhradných dielov v katalógoch a databázach
-riešenie dotazov zákazníkov (tlf, mail, osobne)
-cenové ponuky
-vystavovanie objednávok - dodacích listov - faktúr
-komunikácia so zákazníkmi tlf, mail, osobne
-rozvoz tovaru
-naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru (fyzická manipulácia s tovarom)

-motivačné formy mzdového ohodnotenia
-istotu dlhodobého zamestnania v solídnej a zavedenej firme - 25 rokov na trhu v danej oblasti
-zamestnanecké výhody v podobe sociálneho programu pre zamestnancov
-profesionálny a osobnostný rast a vzdelávanie

Požadujeme min. 2-4 roky praxe v obore "Predaj náhradných dielov pre nákladné alebo osobné vozidlá "!!!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

-znalosť konštrukcie vozidiel
-technická odbornosť
-samostatnosť
-spoľahlivosť
-komunikatívnosť

Predaj náhradných dielov na zahraničné nákladné vozidlá, návesy, prívesy a autobusy(VOLVO-SCANIA-DAF-MAN-RENAULT,.....atd)
Slovenská spoločnosť
Na trhu 25 rokov
Sieť pobočiek v Sk a CZ

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3514391  Dátum zverejnenia: 12.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600-800€ (nástupný plat) + po zapracovaní osobné ohodnotenie + podiely zo zisku