Odborný predajca

E.M.A. - ELEKTROMATERIÁL spol s r.o.

Miesto práce
Kpt. Uhra 2366/7, Galanta
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900 € ( plus dohoda ), plus odmena z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj elektromateriálu , kontakt so zákazníkmi a dodávateľmi , práca na predajnej ploche, príjem a výdaj tovaru, príprava pre e-shop, samostatný pracovník .

Príjemné prostredie, malý kolektív, plus stravné lístky v hodnote 4,50 €/ deň, zdravotné benefity , rodinná atmosféra, prestávka na obed ( 12:00 - 13:00 ), možnosť postupu , preplatenie cestovneho zaujemcom mimo regionu , dalsie mesacne odmeny podla obratu .

Informácie o výberovom konaní

životopis zasielať na adresu : ema@ema-elektro.sk,
prípadne osobne v predajni,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektro , obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy
Mac OS - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, prax v predaji , kreativita, zodpovednosť, záujem o elektrotechniku a obchod ,prax v elektrotechnike , fyzická zdatnosť - práca s ťažkými materiálmi /vhodné pre mužov/, vynikajúci zdravotný stav ,prax v obchode - kontakt so zákazníkmi,príjemné vystupovanie, nefajčiar.

Firma zaoberajúca sa predajom elektromateriálu, svietidiel / veľkoobchod-maloobchod.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

E.M.A. - ELEKTROMATERIÁL spol. s r.o.
Kpt. Uhra 2366/7
924 01 Galanta
ID: 2856132   Dátum zverejnenia: 9.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 € ( plus dohoda ), plus odmena z obratu