Skladník hotových výrobkov

Dunea

Miesto práce

Veľký Meder

Termín nástupu

ASAP

plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 250 EUR/mesiac850 EUR/mesiac + 400 EUR pohyblivá zložka + príplatky podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kontrola skladových zásob, vykonávanie inventarizácie stavu zásob
  • administratívna evidencia v informačnom systéme
  • nakládka a vykládka pomocou VZV
  • udržiavanie poriadku na pracovisku

  • príplatky za odpracované víkend nad rámec ZP
  • mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady
  • profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
  • stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
  • dlhodobá pracovná perspektíva
  • možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchodné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladového hospodárstva

Počet rokov praxe

1

  • prax na VZV nutná
  • precíznosť
  • samostatnosť

Spoločnosť Dunea, a.s. sa špecializuje predovšetkým na hiring a následný management ľudských zdrojov, na služby v oblasti účtovníctva, miezd, daňového poradenstva a transferového oceňovania.

Naším poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu v regióne Žitného ostrova. Pomáhame budovať kvalitný lokálny trh práce stojaci na pilieroch profesionality, kariérneho rastu, rozmanitosti a férových ponúk. Služby a pracovné ponuky sprostredkovávame predovšetkým firmám a ľuďom hľadajúcich si prácu v našom regióne.

Reprezentujeme spoločnosti Istermeat, a.s., Euromilk, a.s., FK DAC 1904, LOAR-VE, a.s., Warcun, a.s. - Hotel Amade Chateau, B.C. Invest, a.s. - Világi Winery, Agrosun spol. s r.o.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Burianová
E-mail: poslať životopis
ID: 4370422  Dátum zverejnenia: 18.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac