Predavač potravín z pojazdnej predajne - Kukkonia

Dunea

Miesto práce

Dunajská Streda

Termín nástupu

Dohodou

plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 1 800 EUR/mesiacZ toho základná mzda je 900 EUR + variabilná zložka mzdy 900 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu/kolegynku, ktorý bude zodpovedný za predaj produktov Kukkonia na rôznych trhoch, akciách, určených predajných miestach z mobilnej predajne. Na prvom mieste je potrebné aby bol kandidát komunikatívny, venoval sa naplno našim zákazníkom a aby mal blízky vzťah k predaju.

Ďalšie pracovné povinnosti:
  • predaj Kukkonia výrobkov zákazníkom (mäso, mliečne výrobky atď.),
  • príjem a dokladanie tovaru,
  • práca s pokladňou a platobným terminálom,
  • udržiavanie prevádzkovej hygieny a poriadku na predajni,
  • kontrola kvality a trvanlivosti tovaru,
  • informovanie zákazníkov o predávanom sortimente,
  • pravidelné vykonávanie inventúr na predajni.

  • mimoriadne odmeny za výnimočný výkon
  • zamestnanecké zľavy
  • kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Predaj

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Skúsenosti s predajom/so salesom
  • Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Flexibilita a zodpovednosť
  • Ambicióznosť
  • Presnosť
  • Práca je viac vhodná pre muža
  • Ochota pracovať cez víkend

Spoločnosť Dunea, a.s. sa špecializuje predovšetkým na hiring a následný management ľudských zdrojov, na služby v oblasti účtovníctva, miezd, daňového poradenstva a transferového oceňovania.

Naším poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu v regióne Žitného ostrova. Pomáhame budovať kvalitný lokálny trh práce stojaci na pilieroch profesionality, kariérneho rastu, rozmanitosti a férových ponúk. Služby a pracovné ponuky sprostredkovávame predovšetkým firmám a ľuďom hľadajúcich si prácu v našom regióne.

Reprezentujeme spoločnosti Istermeat, a.s., Euromilk, a.s., FK DAC 1904, LOAR-VE, a.s., Warcun, a.s. - Hotel Amade Chateau, B.C. Invest, a.s. - Világi Winery, Agrosun spol. s r.o.

Naše hodnoty

  • Stanovujeme si odvážne ciele, odhodlane a vytrvalo hľadáme inovatívne a kreatívne riešenia pre udržateľný rast.
  • S láskou a cťou sa staráme o súčasný a budúci úspech našich regiónov a komunít.
  • Navzájom sa podporujeme a preberáme osobnú zodpovednosť za všetky naše rozhodnutia, činy a kvalitu našej práce

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Vargová
E-mail: poslať životopis
ID: 4305284  Dátum zverejnenia: 24.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac