IT manažér

Dunea

Miesto práce

Dunajská Streda

Termín nástupu

Ihneď

plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 3 000 EUR/mesiacKonečná mzda bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vypracovávanie a implementovanie vnútropodnikovej IT stratégie.
  • Kontrolovanie dodržiavania IT stratégie.
  • Analyzovanie potrieb jednotlivých oddelení v rámci spoločnosti.
  • Vykonávanie štúdií uskutočniteľnosti s cieľom stanoviť najlepšie možné využitie pre dostupné technické prostriedky.
  • Rozhodovanie o nákupe nových a upgrade existujúcich informačných systémov, hardvéru a softvéru.
  • Riadenie implementácie ERP systémov
  • Riadenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených pracovníkov.

  • flexibilný pracovný čas
  • dynamická práca pre rýchlo sa rozvíjajúcu, stabilnú spoločnosť
  • odborný rast
  • vzdelávanie
  • zľavy na produkty holdingu
  • teambuilding

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Skúsenosti s riadením tímu IT – min. 3 roky
  • Maďarský jazyk - výhodou
  • Silné analytické schopnosti
  • Práca v multifunkčných tímoch, schopnosť pracovať s rôznymi skupinami
  • Silný time management, stanovenie priorít
  • Schopnosť komunikovať s technickými vývojármi aj obchodnými manažérmi
  • Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti

Spoločnosť Dunea, a.s. sa špecializuje predovšetkým na hiring a následný management ľudských zdrojov, na služby v oblasti účtovníctva, miezd, daňového poradenstva a transferového oceňovania.

Naším poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu v regióne Žitného ostrova. Pomáhame budovať kvalitný lokálny trh práce stojaci na pilieroch profesionality, kariérneho rastu, rozmanitosti a férových ponúk. Služby a pracovné ponuky sprostredkovávame predovšetkým firmám a ľuďom hľadajúcich si prácu v našom regióne.

Reprezentujeme spoločnosti Istermeat, a.s., Euromilk, a.s., FK DAC 1904, LOAR-VE, a.s., Warcun, a.s. - Hotel Amade Chateau, B.C. Invest, a.s. - Világi Winery, Agrosun spol. s r.o.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Burianová
E-mail: poslať životopis
ID: 4258970  Dátum zverejnenia: 7.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac