Sales manažér

Dunea

Miesto práce

Chľaba

Termín nástupu

Dohodou

plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2 500 EUR/mesiacUvedená mzda je základná zložka mzdy. Výsledná mzda bude závislá od skúseností a znalostí vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme motivovaného a obchodne zručného kolegu/kolegyňu, ktorého hlavné úlohy budú:
  • vypracovanie ročných plánov a uplatnenie stratégie spoločnosti
pravidelné vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov z oblasti HORECA
  • vedenie rokovaní, spracovávanie informácií o potrebách zákazníkov,
  • aktívne vyhľadávanie príležitostí pre predaj na zverených trhoch
  • spracovanie a vyhodnocovanie štvrťročných plánov získavania nových zákazníkov,
vyhodnocovanie predaja
  • komplexné riadenie vzťahov so zákazníkmi spoločnosti
  • riešenie zmluvných vzťahov a podmienok s obchodnými partnermi
  • vypracovávanie obchodných ponúk a cenníkov

  • práca na trvalý pracovný pomer pre stabilného zamestnávateľa
  • podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov
  • firemné zľavy

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • výborné vyjednávacie schopnosti
  • proklientska orientácia,
  • proaktivita a orientovanosť na výsledok,
  • komunikatívnosť,
  • organizačné schopnosti
  • skúsenosti v segmente HoReCa je výhodou

Spoločnosť Dunea, a.s. sa špecializuje predovšetkým na hiring a následný management ľudských zdrojov, na služby v oblasti účtovníctva, miezd, daňového poradenstva a transferového oceňovania.

Naším poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu v regióne Žitného ostrova. Pomáhame budovať kvalitný lokálny trh práce stojaci na pilieroch profesionality, kariérneho rastu, rozmanitosti a férových ponúk. Služby a pracovné ponuky sprostredkovávame predovšetkým firmám a ľuďom hľadajúcich si prácu v našom regióne.

Reprezentujeme spoločnosti Istermeat, a.s., Euromilk, a.s., FK DAC 1904, LOAR-VE, a.s., Warcun, a.s. - Hotel Amade Chateau, B.C. Invest, a.s. - Világi Winery, Agrosun spol. s r.o.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Burianová
E-mail: poslať životopis
ID: 4066236  Dátum zverejnenia: 5.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac