HR junior business partner

E.H.C.S. a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacKonečná mzda je závislá od znalostí a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame unikátnu príležitosť pre kandidáta, ktorý má vážny záujem budovať svoju kariéru v oblasti HR (Ľudských zdrojov), je zvedavý a je pripravený sa veľa učiť.
Ponúkaná práce je najmä o:
- vyhľadávaní a výbere zamestnancov (selekcia životopisov, telefonický predvýber, organizovanie pohovorov,..),
- príprave pracovno-právnej dokumentácie,
- príprave prehľadov a reportov,
- organizačnom zabezpečení vzdelávacích a teambuildingových aktivít,
- administratívnej podpore HR manažéra,
- o každodennom, bezprostrednom kontakte so zamestnancami spoločnosti,
ale aj o mnohých iných aktivitách.

- práca pre stabilnú spoločnosť s rodinnou atmosférou
- možnosť kariérneho rozvoja
- pružný pracovný čas
- zvýhodnené ceny na produkty spoločnosti

Ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem. Ospravedlňujeme sa, ale z kapacitných dôvodov môžeme/budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje, ekonomika, pracovná psychológia, pracovné právo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát :
- má vynikajúce komunikačné zručnosti
- je samostatný
- je zvedavý
- chce sa rozvíjať
- má proaktívny prístup
- je flexibilný

E.H.C.S. a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností pôsobiacich v poľnohospodárstve, v potravinárskom priemysle, hotelierstve a v gastronómii. Hlavným poslaním a cieľom spoločnosti je predovšetkým poskytovanie komplexných poradenských služieb v oblasti financií, fúzií a akvizícií, v oblasti medzinárodného zdaňovania a transferového oceňovania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Sasinkova 12
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Burianová
E-mail: poslať životopis
ID: 3971681  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac