Kuchár

E.H.C.S. a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
na základe dohody
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacK uvedenje základnej mzde prislúcha aj variabilná zložky mzdy vo výške 300,-EUR/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak milujete svoju profesiu, ste otvorený novým veciam, chcete sa učiť a rozvíjať, tak hľadáme práve Vás!
Miesto obsadzujeme pre nášho klienta,reštauráciu Villa Rosa v Dunajskej Strede

Hlavné úlohy:
• Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál
• Zodpovednosť za kvalitu pripravených jedál
• Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
• Aranžovanie pripravovaných jedál a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku servírovaných jedál.
• Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
• Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
• Kontrola kvality hotových jedál.
• Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.

• prac. prostredie kategórie A+
• mladý, dynamický tím
• konkurencieschopný plat, záruka pravidelného a oficiálneho príjmu
• plný pracovný úväzok
• možnosť osobného rastu
• odborné školenia so zahraničnými šéfkuchármi

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu.
Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše podmienky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Naše očakávania:
• pokora a obdiv k svojmu remeslu
• 1-3 roky praxe v kuchyni, ale nie je to podmienkou
• samostatnosť, zodpovednosť, dodržiavanie štandardov a pravidiel
• práca pod tlakom, flexibita
• spoľahlivosť
• oceňujeme kreativitu
• nevyžadujeme jazykové znalosti

E.H.C.S. a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností pôsobiacich v poľnohospodárstve, v potravinárskom priemysle, hotelierstve a v gastronómii. Hlavným poslaním a cieľom spoločnosti je predovšetkým poskytovanie komplexných poradenských služieb v oblasti financií, fúzií a akvizícií, v oblasti medzinárodného zdaňovania a transferového oceňovania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Sasinkova 12
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Burianová
E-mail: poslať životopis
ID: 3580558  Dátum zverejnenia: 11.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac