Mzdový/á účtovník/čka

Dunea

Miesto práce

Dunajská Streda

Termín nástupu

ihneď

plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 500 EUR/mesiacMzda prijatého uchádzača bude závislá od skúsenosti a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem sa rozvíjať v oblasti spracovania miezd, ale aj získať rozsiahle skúsenosti v pracovnoprávnych náležitostiach či legislatívnych novinkách? Hľadáme zodpovedného mzdového účtovníka/účtovníčku, ktorý/á sa pridá k nášmu dynamickému tímu na oddelení ľudských zdrojov.

Náplň práce:
• spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy, výpočet miezd v súlade s platnými právnymi predpismi a internými smernicami spoločnosti,
• komunikácia so zdravotnými poisťovňami, sociálnou poisťovňou, daňovým úradom a ďalšími relevantnými inštitúciami
• evidovanie a spracovávanie zrážok zo mzdy v mzdovom systéme (stravné lístky, zálohy na mzdy, pôžičky, sporenia, vyúčtovania, atď.),
• ročné zúčtovanie dane z príjmu, spracovanie a zúčtovanie výsledkov ročného zúčtovania zdravotného poistenia pre zamestnancov,
• nahrávanie údajov o dochádzke (spracovanie neprítomností) do mzdového systému,
• administrácia mesačných daňových výkazov,
• príprava výstupov a kontrola všetkých údajov z mesačného spracovania miezd
• príprava podkladov pre účtovné oddelenie,
• sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti,
• pripravovanie mesačných mzdových uzávierok a reportov.

• práca v stabilnej spoločnosti
• zľavy na firemné produkty a služby
• pružný pracovný čas
• vianočný bonus
• príspevok na stravu nad rámec zákona
• referral program – odmena za odporúčanie nového kandidáta
• teambuilding
• možnosť profesijného rastu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, ale v rámci efektívneho náboru, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

• skúsenosť v oblasti mzdového účtovníctva
• dobrá znalosť legislatívy týkajúcej sa miezd a daní
• schopnosť pracovať so mzdovými softvérovými systémami (skúsenosť s informačným systémom HUMAN/HUMANET je výhodou)
• dôkladnosť a zodpovednosť
• dobré komunikačné schopnosti
• schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť Dunea, a.s. sa špecializuje predovšetkým na hiring a následný management ľudských zdrojov, na služby v oblasti účtovníctva, miezd, daňového poradenstva a transferového oceňovania.

Naším poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu v regióne Žitného ostrova. Pomáhame budovať kvalitný lokálny trh práce stojaci na pilieroch profesionality, kariérneho rastu, rozmanitosti a férových ponúk. Služby a pracovné ponuky sprostredkovávame predovšetkým firmám a ľuďom hľadajúcich si prácu v našom regióne.

Reprezentujeme spoločnosti Istermeat, a.s., Euromilk, a.s., FK DAC 1904, LOAR-VE, a.s., Warcun, a.s. - Hotel Amade Chateau, B.C. Invest, a.s. - Világi Winery, Agrosun spol. s r.o.

Naše hodnoty

  • Stanovujeme si odvážne ciele, odhodlane a vytrvalo hľadáme inovatívne a kreatívne riešenia pre udržateľný rast.
  • S láskou a cťou sa staráme o súčasný a budúci úspech našich regiónov a komunít.
  • Navzájom sa podporujeme a preberáme osobnú zodpovednosť za všetky naše rozhodnutia, činy a kvalitu našej práce

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Méhesová
E-mail: poslať životopis
ID: 3574956  Dátum zverejnenia: 29.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac