Skladník

E&G - EISEN - STAHL, s. r. o.

Miesto práce
Za traťou 1383, Lipany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600-800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca s počítačom /príjem + výdaj materiálu, evidencia certifikátov, ... /
- manipulácia s materiálom (rezanie, zaskladňovanie),
- príprava tovaru k expedícií podľa výrobných príkazov
- Udržiavanie skladovacích priestorov a pridelených pracovných prostriedkov
- Spolupráca s ostatnými zložkami pobočky a spoločnosti
- kontrola dodávok
- spolupráca pri výkone inventúr
- plnenie príkazov nadriadeného
- práca na VZV + mostový žeriav /vykládka a nakládka tovaru/
- nástupný plat od 600-800€ podľa skúseností

Práca v stabilnej spoločnosti
Vianočný a polročný príspevok
Obedy zdarma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Medzi naše hlavné činnosti patrí sústruženie, vŕtanie a frézovanie. Vyrábané produkty sú charakterizované ako technicky a technologicky jednoduché a stredne náročne strojárenské výrobky. Od roku 2009 sme držiteľom certifikátu manažérstva kvality v súlade s STN EN ISO 9001:2009 v rozsahu – nakupovanie, výroba a poskytovanie služieb, výstupná kontrola a skúšanie produktu, preto sa snažíme udržiavať vysokú úroveň kvality vyrábaných produktov a zabezpečiť trvalú spokojnosť zákazníkov plnením ich požiadaviek.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3469494  Dátum zverejnenia: 14.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600-800€