Technológ

E&G - EISEN - STAHL, s. r. o.

Za traťou 1383, 082 71 Lipany, okres Prešov, okres Sabinov, okres Stará Ľubovňa
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vypracovanie technologických postupov,
• implementácia nových činností do výroby,
• kontrola a vedenie technickej dokumentácie
príprava, spracovanie a kontrola technologických dokumentov podľa stanovených
organizačných noriem a pracovných postupov
• zabezpečenie plynulého chodu výrobných procesov
• zvyšovanie efektivity procesu s ohľadom na náklady, kvalitu a plnenie požiadaviek
zákazníkov, technologických postupov
• optimalizáciu jednotlivých procesov

• nástupný plat 1000€ brutto + pohyblivá čiastka mzdy
• zázemie stabilnej slovenskej výrobnej spoločnosti
• zaškolenie na 3D programovanie v softvéri MASTERCAM
• možnosť profesijného rastu
• motivujúce finančné ohodnotenie
• trinásty a štrnásty plat

• vhodná pre absolventa VŠ alebo SŠ vzdelaním príslušného smeru
• prax v odbore vítaná
• jazykové znalosti sú výhodou
• nástup je možný ihneď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Medzi naše hlavné činnosti patrí sústruženie, vŕtanie a frézovanie. Vyrábané produkty sú charakterizované ako technicky a technologicky jednoduché a stredne náročne strojárenské výrobky. Od roku 2009 sme držiteľom certifikátu manažérstva kvality v súlade s STN EN ISO 9001:2009 v rozsahu – nakupovanie, výroba a poskytovanie služieb, výstupná kontrola a skúšanie produktu, preto sa snažíme udržiavať vysokú úroveň kvality vyrábaných produktov a zabezpečiť trvalú spokojnosť zákazníkov plnením ich požiadaviek.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3203497  Dátum zverejnenia: 2.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000