Predajca zmrzliny

E-Dystrybucja Sp. Z o.o. Sp. K.

Miesto práce
Popradská 1777/71, 064 01 Stará Ľubovňa
Termín nástupu
07.05.2018
Mzda vo vyske 3,2 euro netto (čistá)/hodinu pripadne dochodo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pozitívnych, usmievavých a pracovitých ľudí na predaji zmrzliny v Stará Ľubovňa. Ponúkame prácu v príjemnom kolektíve až do konca septembra.
Nevyžadujeme prax, všetko vás naučíme :-)
Mzda vo výške 3,2 euro netto (čistá) / hodine.
K základnej mzde ponúkame vysoké prémie.
Zároveň Vás osvedčeným spôsobom naučíme, ako získať vyššie prepitné.

K zakladnej mzde ponukame vysoke premie.

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám svoj životopis spolu s fotografiou na:
[email protected] do 14.05.2018.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Očakávame:
- svedomité plnenie pracovných povinností
- prívetivý prístup k zákazníkom
- udržiavanie čistoty a poriadku v stánku so zmrzlinou
- platný zdravotný preukaz (alebo vám ho poskytneme na naše náklady)

Vyroba a predaj zmrzliny.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3032871  Dátum zverejnenia: 9.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda vo vyske 3,2 euro netto (čistá)/hodinu pripadne dochodo