Rozpočtár pre Chladenie a vzduchotechniku

E.D.T. spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
základný plat 1300 E , na základe hodnotenia a výsledkov bude priznané osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vypracovanie rozpočtov a cenových ponúk, kalkulácií
- aktívna práca s programom Excel
- vyhľadávanie, príprava podkladov a rokovania so subdodávateľmi prác a dodávateľmi materiálov
- asistencia servisnému manažérovi

- možnosť kariérneho rastu
- práca v mladom kolektíve
- práca v stabilnej spoločnosti

Prosíme posielať životopis a motivačný list v slovenskom jazyku
Vybraných kandidátov pozveme na osobný pohovor do 5 dní od prijatia životopisu
Nevybraným kandidátom nezasielame oznámenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné,elektrotechnické,technické,strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
OMEGA - Základy
AutoCAD - Základy

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť, vytrvalosť, cieľavedomosť , spoľahlivosť

Spoločnosť poskytuje komplexné riešenia v oblasti výstavby dátových centier, chladenia technologických priestorov,chladenia administratívnych priestorov, predaja a montáže klimatizácií a systémov merania a regulácie
Sme kvalitná firma, ktorá podniká viac ako 25 rokov na trhu a preto hľadáme kvalitných a spoľahlivých spolupracovíkov na dlhodobú spoluprácu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1165094  Dátum zverejnenia: 30.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat 1300 E , na základe hodnotenia a výsledkov bude priznané osobné ohodnotenie