Asistent(ka) outsourcingu miezd – absolvent SŠ/VŠ

E-Consulting Czech s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
855 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadáme kolegyne/kolegov, ktorí majú motiváciu, chuť na sebe pracovať a rozvíjať svoju kariéru v oblasti klientského spracovania miezd. Zaisťujeme outsourcingové služby pre popredné medzinárodné koncerny pôsobiace v Slovenskej a Českej republike.

Pracovná náplň:

  • podpora tímu outsourcingových účtovníkov
  • zadávanie dát do systému
  • prihlášky/ odhlášky zamestnancov na všetky inštitůcie (sociálne a zdravotné poistenie)
  • zodpovednosť za vedenie zložiek klienta – ukladanie a archivácia podľe platnej legislatívy a interných smerníc spoločnosti
  • kontrola a zadávanie dochádzok zamestnancov klientov
  • komunikácia s úradmi, štátnymi inštitúciami a externými klientmi
  • kontrola a výpočet cestovných náhrad
  • zaistenie administratívneho chodu kancelárie
  • účasť na rozvojových projektoch spoločnosti (marketing, legislatíva,…)
  • pravidelné služobné cesty na centrálu v Prahe

Poznáváte sa?

  • ste komunikatívny/a
  • máte zmysel pre týmovú prácu
  • cítite vnútornú motiváciu
  • máte chuť učiť sa a rozvíjať
  • ste samostatný/á a máte organizačné schopnosti
  • aktivne a samostatne pristupujete k riešeniu úloh
  • absolvoval/a ste SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • máte aktívnu znalosť anglického jazyka
  • ste časovo flexibilný/á
  • výhodou je prax v odbore (aj počas štúdia)
  • ste aktívny/a vodič/ka

Čo získate?

  • s radosťou všetko čo vieme - ak budete chcieť, u nás sa naozaj naučíte účtovníctvo a dane
  • firemnú kultúru netypickú pre poradenské firmy – mrknite sa na náš web
  • tím, ktorý ťahá za jedno lano
  • pravidelné školenia v oblasti účtovníctva a daní
  • účasť na rozvojových projektoch spoločnosť – skupinový koučing
  • bonusy/prémie
  • občerstvenie na pracovisku
  • zdravotné voľno
  • firemné akcie
  • nástup hneď alebo dohodou

Je to na Vás!

Ďalšie informácie môžete nájsť na našom profile na Cocume( http://www.cocuma.cz/cult/company/econsulting/ ) a ak cítite túžbu u nás pracovať, zašlite svoje CV a pridajte k nemu pár slov.
Zaujímavých uchádzačov si dovolíme v nasledujúcich 14 dňoch pozvať na výberový rozhovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

konzulting
ID: 3621212  Dátum zverejnenia: 14.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 855 EUR/mesiac