Reagujte bez životopisu

Vodič vozidiel dopravno zdravotnej služby (sanitkár)

DZS-M.K.TRANS s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.4.2024
5,3 EUR/hod.Príplatky 100% počas sviatkov Príplatok 100% nedeľa Príplatok 50% sobota Osobné príplatky + 0.65 EUR/h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič dopravno zdravotnej služby - Šoférovanie vozidla DZS, prevoz pacientov z vyšetrení a na vyšetrenia. Komunikácia s dispečerom, komunikácia s personálom nemocníc a pacientom.

- Osobné príplatky za dôsledný prístup vodiča
- Firma prispieva 2% z hrubej mzdy do III. dôchodkového piliera
- Rekreačné poukazy
- Príspevok na stravu

Životopis prosím zaslať v Slovenčine na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Čo od Vás očakávame:

Pridajte sa k nášmu tímu ako vodič dopravno zdravotnej služby ! Hľadáme ľudí s pozitívnym prístupom a srdcom na správnom mieste, ktorí sú pripravení poskytovať viac než len prevoz.

Vek: minimálny vek 21 rokov

Zodpovednosť s úsmevom: Za volantom našich vozidiel sa starajte o bezpečnú a plynulú jazdu.

Empatia a prístupnosť: Venujte pozornosť a pochopenie našim pacientom s vašou priateľskosťou. Staňte sa ich oporou a zdrojom pohodlia počas cesty.

Komunikatívnosť a tímový duch: Buďte spojivom medzi pacientmi a zdravotníckym personálom. Vaša schopnosť jasne komunikovať a pracovať v tíme je pre nás kľúčová.

Fyzická zdatnosť , flexibilita a pripravenosť: Občasné asistovanie pacientom pri presune nie je pre Vás problém. Ide o príležitosť ukázať svoju ochotu a flexibilitu.

Ponúkame prácu, kde každý deň pozitívne ovplyvníte životy ľudí, prácu, kde je každý deň iný a plný príležitostí na učenie sa a rast. Ak hľadáte miesto, kde môžete byť hrdí na to, čo robíte, tešíme sa na vašu prihlášku.

DZS - M.K Trans, s.r.o. je profesionálna dopravná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie bezpečných a kvalitných dopravných služieb. Naši skúsení pracovníci kladú dôraz na vašu spokojnosť a pohodlie. Sme hrdí na to, že sa staráme o študentov, rodičov a všetkých našich zákazníkov s láskou a starostlivosťou. Vaša bezpečná a príjemná cesta je pre nás najdôležitejšia.

- dopravná zdravotná služba
- mestská hromadná doprava
- autobusová doprava

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4772698  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,3 EUR/hod.