Vodič medzinárodnej dopravy VP sk. B, C

DZL EXPRESS, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, príp dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600 EUR - 750 EUR + príplatky + stravné vyplacané dľa zákona /vo väčšine krajín EÚ 45 EUR/deň/ spolu cca 1500 eur + navýšenie po skúšobnej dobe 3 mesiacov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie vozidla do 3,5 t postacuje VP.sk B /plachtová dodávka/, 7,5 t, resp. do 12 t /plachtový valník / v medzinárodnej doprave .- uskutočňovanie prepráv na území SK,AT,DE,NL,BE.

moderný vozidlový park so zodpovedajúcou výbavou na medzinárodnú dopravu, vysoká dlhá spacia kabína, lôžko za sedadlami, chladnička, klimatizácia, nezávislé kúrenie, navigácia
vozidlo pridelené 1 vodičovi
V prípade, že mate zaujem ziskat VP sk. C, pomôžeme s financovaním rozšírenia VP o skupinu C a Kvalifikačnej karty vodiča.
služobný telefón
pravidelne vyplácaná mzda k 15. v mesiaci. Hrubá mzda 576 EUR + stravné vyplacané dĺa zákona /vo väčšine krajín EÚ 45 EUR/deň/, spolu cca 1500 EUR
Pri SŽČO - 70 EUR/deň pri VP sk. C

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobre orientačné schopnosti, znalosť európskej cestnej siete vyhodou
flexibilita
znalosť nemeckého, resp. anglického jazyka výhodou

Spoločnosť zaoberajúca sa medzinárodnou nákladnou dopravou a špedíciou so špecializáciou na expresné prepravy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Šrobárova 5
91701 Trnava

Kontakt

ID: 1587849   Dátum zverejnenia: 15.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600 EUR - 750 EUR + príplatky + stravné vyplacané dľa zákona /vo väčšine krajín EÚ 45 EUR/deň/ spolu cca 1500 eur + navýšenie po skúšobnej dobe 3 mesiacov