Asistentka predaja do pokladne k vodnolyžiarskemu vleku

Džemil Šefkii - Charlie, s. r. o.

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.Mzda je 6,00€/h v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Budete asistovať pri predaji lístkov do vodnolyžiarskeho vleku, vrátane správnej obsluhy pokladne a výberu správnej ceny v závislosti od  typu lístka.
  • Budete zodpovední za zabezpečenie čistoty a poriadku v okolí pokladne, vrátane odstraňovania odpadkov a udržiavania čistého pracovného prostredia.
  • Budete komunikovať s návštevníkmi a zodpovedať ich otázky týkajúce sa prevádzky vodnolyžného vleku a okolitého prostredia.
  • Pomáhať s prípravou prevádzky pred a po sezóne, vrátane balenia a skladovania výstroja a vybavenia.
  • Zabezpečiť, aby sa všetky zákaznícke sťažnosti a požiadavky riešili okamžite a profesionálne.
  • Práca s databázou stálych klientov

Typický deň na tejto pozícii zahŕňa prácu s pokladňou, zabezpečenie čistoty a poriadku v okolí pokladne, komunikáciu s návštevníkmi a asistenciu pri údržbe vodnolyžného vleku.

Pracovná doba je typicky založená na sezónach a môže sa líšiť v závislosti od počasia a dopytu. Všeobecne sa však očakáva, že budete pracovať väčšinu dňa a večerov počas víkendov a sviatkov, keď je vodnolyžný vlek najviac navštevovaný.

  • Poskytneme ti príležitosť pracovať na krásnom mieste priamo pri vodných športoch.
  • Garantujeme ti príjemnú a priateľskú pracovnú atmosféru v tíme skúsených a odborných kolegov.
  • Okrem toho ti ponúkame množstvo firemných benefitov, ako napríklad stravné lístky, príspevok na dopravu a ďalšie.

Jedná sa o sezónnu prácu od 1.7 do 1.9.2024 s možnosťou dlhodobej spolupráce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

  • Prax v oblasti predaja a práce s pokladňou
  • Zručnosť v práci s počítačom a kancelárskymi programami
  • Flexibilita a schopnosť prispôsobiť sa zmenám
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť

Sme spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, zaoberajúca sa kaviarenskou činnosťou, výrobou zmrzliny, prevádzkovaním barov a reštaurácií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Džemil Šefkii
Tel.: +421902582988
E-mail: poslať životopis
ID: 4806339  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.