PHP/JavaScript Programátor

Dynatech s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 54, 821 05 Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
20 - 28 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Agilného/Scrum tímu hľadáme kolegov na vývoj B2B zákazníckeho portálu a menších stand alone aplikácií.

Možnosť sebarealizácie a odborného rastu na zaujímavých projektoch pre náročných klientov. Práca v mladom, dynamickom kolektíve a uvoľnenej atmosfére v stabilnej firme s dvadsaťročnou tradíciou a motivačným finančným ohodnotením.

Ďalšie zamestnanecké výhody:
- príjemné pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- možnosť práce na čiastočný home-office
- výber pracovného hardvéru podľa vlastného výberu (Win, Lin, Mac)
- prenájom telocvične na sálový futbal
- pravidelné firemné raňajky a firemné akcie
- rekondičné voľno / sickday
- príspevok pri svatbe a narodení dieťaťa
- sociálny program / vstupenky na kultúrne podujatia

Svoje žiadosti spolu so štrukturovaným životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu [email protected] Vaše osobné údaje, ktoré nám poskytnete spracovávame v súlade s národnými predpismi o ochrane osobných údajov a GDPR.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2020 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - pokročilý
JavaScript - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Požiadavky:
- skúsenosti s vývojom backendov v OOP PHP 7+
- znalosť JavaScript (ES2018+)
- pracovné skúsenosti min. 3 roky
- výhodou sú znalosti a skúsenosti s testovaním (JS testingove tooly), s Rest API / SOAP WS designom, CI/CD, prípadne s agilným vývojom

Pozícia sa obsadzuje na DOBU 6 MESIACOV.
Momentálne obsadzujeme aj podobné pozície na DOBU NEURČITÚ s možnosťou TPP.

Vývoj a integrácia softvérových riešení pre webové, desktopové a mobilné platformy. Internetové aplikácie. Intranetové informačné systémy. E-business riešenia, on-line katalógy a elektronické obchody. Portálové a redakčné systémy. Správa obsahu webu a webové prezentácie. Outsourcing.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Mlynské Nivy 54
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Lazorová
E-mail: poslať životopis
ID: 3870646  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 20 EUR/hod.