.NET Developer/ka

Dynatech s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
35 EUR/hod. Na živnosť, 280€/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do devops tímu hľadáme šikovného programátora so skúsenosťami vo vývoji v .NET/C# na 6 mesačný projekt. Ponúkame príležitosť pracovať na viacerých zaujímavých projektoch pre technologického klienta najmä na frontende.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- programovanie .NET/C# aplikácií
- účasť na dizajnovaní a implementácii jednotlivých aplikácií a ich častí
- implementácia softwarového riešenia na základe písomnej technickej špecifikácie
- odstraňovanie chýb nájdených počas testovania
- podpora prevádzky riešenia po nasadení do produkčného prostredia

Na našich projektoch denne pracujeme s modernými technológiami, toolmi a frameworkami, napríklad:
- JavaScript, TypeScript, Angular, React, jQuery
- HTML5, CSS3, Bootstrap
- git, Ant, Maven, Jenkins, Nexus, docker
- REST, SOAP, Java, PHP, C#, BPEL, JSON, XML, XSLT, SOA, SQL, NoSQL
- Node.js, Tomcat, JBoss, IIS, ElasticSearch, Microservices,
- Oracle DB, MySQL, PostgreSQL, MSSQL, MongoDB
- Linux, Windows, Android, iOS

Obsadzujeme senior pozície ale máme záujem aj o od juniorov.

Možnosť sebarealizácie a odborného rastu na zaujímavých projektoch pre náročných klientov. Práca v mladom, dynamickom kolektíve a uvoľnenej atmosfére v stabilnej firme s dvadsaťročnou tradíciou a motivačným finančným ohodnotením.

Ďalšie zamestnanecké výhody:
- príjemné pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- možnosť práce na čiastočný home-office
- výber pracovného hardvéru podľa vlastného výberu (Win, Lin, Mac)
- prenájom telocvične na sálový futbal
- pravidelné firemné raňajky a firemné akcie
- rekondičné voľno / sickday
- príspevok pri svatbe a narodení dieťaťa
- sociálny program / vstupenky na kultúrne podujatia

Svoje žiadosti spolu so štrukturovaným životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu [email protected] Vaše osobné údaje, ktoré nám poskytnete spracovávame v súlade s národnými predpismi o ochrane osobných údajov a GDPR.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

C# - pokročilý
.NET - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť a dobré komunikačné schopnosti. Schopnosť učiť sa nové veci a snaha o osobný rast. Proaktívny prístup k úlohám, operatívne riešenie problémov a flexibilita. Teamový hráč.

Vývoj a integrácia softvérových riešení pre webové, desktopové a mobilné platformy. Internetové aplikácie. Intranetové informačné systémy. E-business riešenia, on-line katalógy a elektronické obchody. Portálové a redakčné systémy. Správa obsahu webu a webové prezentácie. Outsourcing.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Mlynské nivy 54
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslav Bartánus
Tel.: +421 (2) 48 210 610
E-mail: poslať životopis
ID: 3820147  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35 EUR/hod.Na živnosť, 280€/deň