Samostatný ekonóm/-ka, účtovník/-čka

DYNAMIK HOLDING, a.s.

Miesto práce
Štúrova 22, 949 01 Nitra
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 000 EUR/mesiac+ štvrťročné a ročné odmeny + mesačné osobné ohodnotenie + mimoriadne odmeny v závislosti od plnenia pracovných úloh. Konečná odmena uchádzača bude závisieť od preukázaných odborných kvalít a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • komplexné vedenie podvojného účtovníctva a výkazníctva v súlade s platnými daňovými a účtovnými predpismi
  • spracovanie mesačnej a ročnej účtovnej závierky
  • tvorba prehľadov podľa požiadaviek nadriadených
  • spolupráca pri tvorbe plánov

  • stravné lístky hradené nad rámec zákona
  • teambuildingové aktivity
  • moderné pracovné prostriedky a pomôcky
  • práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
  • predpoklad trvalého zamestnania
  • možnosť profesionálneho a osobnostného rastu

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Fakturácia - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • znalosť účtovnej a daňovej legislatívy (DPH, DPPO, DPFO)
  • praktické zručnosti a samostatnosť pri spracovaní uzávierok a daňových priznaní v súlade s aktuálne platnou legislatívou
  • schopnosť orientovať sa v účtovných softvéroch (napr. OMEGA)
  • schopnosť dodržiavať stanovené termíny
  • zodpovedný prístup k práci
  • schopnosť tímovej spolupráce (podpora ostatných oddelení v rámci firmy a skupiny)
  • samostatnosť
  • flexibilita
  • analytické a logické myslenie
  • ochota pracovať

Staňte sa súčasťou rodiny DYNAMIK HOLDING, a.s.!
V rodinnej atmosfére sme od roku 1990 vyrástli na jednu z najvýznamnejších stavebných spoločností na Slovensku. Za ten čas sme úspešne realizovali viac ako 400 projektov, od menších rezidenčných domov až po najväčšie slovenské priemyselné parky pre TOP hráčov na našom trhu. Vieme, že udržateľný rozvoj celej spoločnosti a spokojnosť klientov je predovšetkým výsledkom odbornej práce celého nášho tímu. Preto vytvárame podmienky na rozvoj zamestnancov a podporujeme ich odborný rast. Vďaka tomu patríme medzi TOP zamestnávateľov v stavebníctve na Slovensku.
A čo o nás hovoria naši kolegovia?
63 % zamestnancov je spokojných so všetkými firmou poskytnutými benefitmi
88 % zamestnancov oceňuje naše povestné firemné teambuildingy
82 % kolegov si užíva benefit pružnej pracovnej doby
63 % je spokojných s formou home office a radi ho využívajú
... a to je len časť benefitov pre našich zamestnancov.

DYNAMIK HOLDING, a.s., zabezpečuje obsadzovanie pracovných pozícií pre centrálu spoločnosti ako aj pre svoje jednotlivé divízie: stavebnú - DYNAMIK CONSTRUCTION, s.r.o., obchodnú - DYNAMIK TRADING, s.r.o., dopravnú - DYNAMIK TRANS, s.r.o. a divízia developmentu nehnuteľností – DYNAMIK REAL, s.r.o.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Szárazová
E-mail: poslať životopis
ID: 3971457  Dátum zverejnenia: 21.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac